2012-2013m. VKL C Lygos - DIREMTOS Taurės - šešioliktfinalis
2011-2012m. VKL C Lygos - DIREMTOS Taurės - debiutantai.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Saulius Bakanas |
5 | 196cm | 96kg |
| 0 |
Remigijus Talutis |
3 | 185cm | 84kg |
| 0 |
Donatas Šimkus |
5 | 201cm | 120kg |
| 0 |
Kasparas Rimšelis |
4 - 5 | 197cm | 100kg |
| 0 |
Saulius Remeikis |
3 | 187cm | 86kg |
| 0 |
Saulius Petkevičius |
3 - 4 | 191cm | 88kg |
| 0 |
Algirdas Pažūsis |
2 | 181cm | 72kg |
| 0 |
Gediminas Narkevičius |
1 | 181cm | 75kg |
| 0 |
Aivaras Montvilas |
4 | 187cm | 100kg |
| 0 |
Karolis Marma |
1 | 181cm | 75kg |
| 0 |
Dangis Latvėnas |
4 | 181cm | 100kg |
| 0 |
Mindaugas Kutka |
1 | 180cm | 80kg |
| 0 |
Audrius Kilšauskas |
5 | 204cm | 93kg |
| 0 |
Karolis Dranseika |
1 | 180cm | 76kg |
| 0 |
Martynas Butkus |
3 | 190cm | 85kg |
| 0 |
Andrius Barakūnas |
1 | 183cm | 85kg |
| 0 |
Audrius Žakas |
4 | 188cm | 86kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kasparas Rimšelis | 16 | 00:00 |
76/186
40,86%
|
7/26
26,92%
|
39/69
56,52%
|
2,6 | 7,2 | 9,8 | 2,3 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 2,8 | 4,1 | 0,0 | - | 13,3 | 16,8 |
| Martynas Butkus | 15 | 00:00 |
51/101
50,50%
|
7/20
35,00%
|
22/26
84,62%
|
1,9 | 5,1 | 7,0 | 1,6 | 1,9 | 0,9 | 0,6 | 1,7 | 2,3 | 0,0 | - | 9,7 | 14,1 |
| Karolis Dranseika | 16 | 00:00 |
51/101
50,50%
|
58/182
31,87%
|
23/39
58,97%
|
0,6 | 2,6 | 3,1 | 1,6 | 2,3 | 2,3 | 0,3 | 1,8 | 3,1 | 0,0 | - | 18,7 | 13,1 |
| Karolis Marma | 16 | 00:00 |
48/97
49,48%
|
7/18
38,89%
|
33/69
47,83%
|
1,6 | 2,9 | 4,5 | 3,6 | 4,3 | 2,6 | 0,2 | 3,0 | 3,9 | 0,0 | - | 9,4 | 10,8 |
| Saulius Remeikis | 11 | 00:00 |
23/61
37,70%
|
7/27
25,93%
|
8/20
40,00%
|
3,1 | 4,4 | 7,5 | 1,5 | 2,4 | 1,7 | 0,3 | 2,5 | 1,7 | 0,0 | - | 6,8 | 8,3 |
| Gediminas Narkevičius | 7 | 00:00 |
24/37
64,86%
|
0/0 |
10/18
55,56%
|
1,1 | 3,0 | 4,1 | 2,1 | 3,7 | 0,7 | 0,1 | 1,3 | 2,9 | 0,0 | - | 8,3 | 10,3 |
| Saulius Petkevičius | 13 | 00:00 |
27/95
28,42%
|
8/26
30,77%
|
20/33
60,61%
|
0,8 | 2,5 | 3,3 | 1,5 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | - | 7,5 | 4,0 |
| Audrius Žakas | 11 | 00:00 |
25/70
35,71%
|
0/1
0,00%
|
4/17
23,53%
|
1,6 | 3,1 | 4,7 | 1,0 | 1,9 | 0,7 | 0,3 | 1,5 | 1,1 | 0,0 | - | 4,9 | 4,0 |
| Remigijus Talutis | 7 | 00:00 |
5/17
29,41%
|
1/8
12,50%
|
7/12
58,33%
|
0,6 | 2,1 | 2,7 | 1,0 | 1,1 | 0,4 | 0,6 | 1,3 | 1,4 | 0,0 | - | 2,9 | 3,1 |
| Saulius Bakanas | 3 | 00:00 |
5/14
35,71%
|
0/3
0,00%
|
2/11
18,18%
|
2,3 | 3,7 | 6,0 | 1,7 | 1,0 | 1,3 | 0,3 | 1,0 | 2,3 | 0,0 | - | 4,0 | 6,7 |
| Donatas Šimkus | 4 | 00:00 |
4/12
33,33%
|
0/0 |
2/6
33,33%
|
0,8 | 3,0 | 3,8 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 3,3 | 1,5 | 0,0 | - | 2,5 | 1,3 |
| Dangis Latvėnas | 9 | 00:00 |
4/20
20,00%
|
1/9
11,11%
|
1/4
25,00%
|
0,7 | 1,9 | 2,6 | 0,9 | 0,7 | 0,2 | 0,1 | 1,9 | 0,8 | 0,0 | - | 1,3 | 0,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| reUnited | 18 |
343/811
42,29%
|
96/320
30,00%
|
171/324
52,78%
|
10,7 | 26,2 | 36,9 | 12,6 | 16,1 | 9,4 | 2,4 | 14,6 | 17,5 | 0,0 | 63,6 | 64,9 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-11-27 | II | reUnited - ANTRI | 104 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-10-23 | II | reUnited - VADASIGA-FABRICO | 33 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-11-27 | II | reUnited - ANTRI | 72 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-04-15 | II | UwB - reUnited | 25 |
| 2012-01-08 | II | reUnited - SK Skaidiškės | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-10-23 | II | reUnited - VADASIGA-FABRICO | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-03 | II | reUnited - 2'a Religija - dentaclinic.lt | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Dranseika | 2012-11-06 | BC “Olimpas” - reUnited |
30
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Butkus | 2013-02-08 | KK Jurgenborgas - reUnited |
38
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Kasparas Rimšelis | 2013-01-20 | reUnited - UNOHUB |
18
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Marma | 2013-01-07 | Akcija-KREPŠINIS - reUnited |
9
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Marma | 2013-02-08 | KK Jurgenborgas - reUnited |
6
|
|
| Karolis Marma | 2012-11-04 | reUnited - BC Amigos |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Kasparas Rimšelis | 2013-02-17 | reUnited - BC Amigos |
3
|
|
| Remigijus Talutis | 2013-02-03 | reUnited - 2'a Religija - dentaclinic.lt |
3
|
|
| Kasparas Rimšelis | 2013-01-20 | reUnited - UNOHUB |
3
|
|
| Martynas Butkus | 2013-01-13 | reUnited - Lithoc |
3
|
|
| Kasparas Rimšelis | 2012-12-20 | Socialinių MK - reUnited |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-08 | II | KK Jurgenborgas - reUnited | 98 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-08 | II | KK Jurgenborgas - reUnited | 42 |
| 2013-02-03 | II | reUnited - 2'a Religija - dentaclinic.lt | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-01-20 | II | reUnited - UNOHUB | 53 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-08 | II | KK Jurgenborgas - reUnited | 22 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-02-08 | II | KK Jurgenborgas - reUnited | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-03 | II | reUnited - 2'a Religija - dentaclinic.lt | 6 |
| 1 / 16 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas - 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 24 |
| Pralaimėjimų | 19 |
| Pergalių procentas | 55,81% |
| Rungtynių | 43 |
| Pelnyta taškų | 2728 |
| Praleista taškų | 2578 |
| Efektyvumas | 2908 |
| Atkovoti kamuoliai | 1645 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 510 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1135 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 553 |
| Perimti kamuoliai | 410 |
| Blokuoti metimai | 77 |
| Klaidos | 719 |
| Pražangos | 554 |
| Išprovokuotos pražangos | 722 |
| Techninės pražangos | 5 |