2016-2017m.: VKL Įmonių Lyga - ČEMPIONAI.
Treneris ir vadovas: Vincas Žydelis.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Eimutis Misiūnas |
3 | 190cm | 95kg |
| 5 |
Mindaugas Paulavičius |
3 | 183cm | 90kg |
| 7 |
Ernestas Abmorševas |
4 - 3 | 198cm | 85kg |
| 8 |
Gytis Meškauskas |
1 | 181cm | 72kg |
| 9 |
Andrius Filipovas |
4 - 5 | 195cm | 115kg |
| 10 |
Marius Staniulis |
5 | 198cm | 105kg |
| 12 |
Artūras Daugulis |
1 | 188cm | 100kg |
| 13 |
Vincas Žydelis |
2 - 3 | 178cm | 79kg |
| 14 |
Deividas Alubickas |
3 | 188cm | 107kg |
| 15 |
Otas Majeras |
3 | 191cm | 90kg |
| 16 |
Kęstutis Garunkštis |
5 | 204cm | 100kg |
| 17 |
Žilvinas Radžius |
4 - 5 | 186cm | 100kg |
| 19 |
Arvydas Dakinevičius |
4 - 5 | 196cm | 110kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrius Filipovas | 15 | 32:39 |
82/184
44,57%
|
2/9
22,22%
|
23/44
52,27%
|
3,4 | 6,1 | 9,5 | 3,5 | 3,0 | 1,0 | 0,6 | 1,3 | 3,2 | 0,0 | -2,5 | 12,9 | 17,7 |
| Artūras Daugulis | 19 | 35:06 |
17/33
51,52%
|
51/141
36,17%
|
3/7
42,86%
|
0,8 | 3,9 | 4,7 | 4,8 | 2,9 | 1,9 | 0,6 | 0,9 | 0,8 | 0,0 | -0,2 | 10,0 | 13,4 |
| Otas Majeras | 12 | 34:19 |
16/44
36,36%
|
56/154
36,36%
|
35/44
79,55%
|
0,8 | 5,4 | 6,2 | 4,4 | 3,3 | 1,8 | 0,0 | 2,0 | 2,9 | 0,0 | 2,3 | 19,6 | 18,4 |
| Arvydas Dakinevičius | 17 | 25:54 |
56/134
41,79%
|
4/19
21,05%
|
25/41
60,98%
|
2,2 | 5,6 | 7,8 | 1,6 | 1,2 | 1,2 | 0,4 | 1,9 | 2,1 | 0,0 | 1,6 | 8,8 | 12,4 |
| Mindaugas Paulavičius | 12 | 29:11 |
43/93
46,24%
|
15/36
41,67%
|
25/39
64,10%
|
2,5 | 4,4 | 6,9 | 1,3 | 2,5 | 0,6 | 0,0 | 1,6 | 3,7 | 0,0 | 0,3 | 13,0 | 14,3 |
| Ernestas Abmorševas | 11 | 25:16 |
45/84
53,57%
|
15/51
29,41%
|
2/8
25,00%
|
1,8 | 4,2 | 6,0 | 2,1 | 1,5 | 0,9 | 0,3 | 0,9 | 0,8 | 0,0 | -5,9 | 12,5 | 12,7 |
| Kęstutis Garunkštis | 14 | 18:49 |
36/88
40,91%
|
2/8
25,00%
|
11/15
73,33%
|
1,4 | 3,2 | 4,6 | 1,2 | 1,5 | 0,8 | 0,4 | 1,9 | 1,7 | 0,1 | 0,4 | 6,4 | 7,2 |
| Deividas Alubickas | 15 | 27:57 |
30/64
46,88%
|
15/69
21,74%
|
9/20
45,00%
|
0,9 | 3,1 | 3,9 | 2,0 | 1,5 | 1,2 | 0,3 | 2,4 | 1,1 | 0,1 | -4,5 | 7,6 | 5,7 |
| Gytis Meškauskas | 11 | 29:47 |
18/35
51,43%
|
21/64
32,81%
|
2/3
66,67%
|
0,5 | 2,4 | 2,9 | 1,7 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 1,9 | 0,5 | 0,0 | 2,3 | 9,2 | 7,1 |
| Žilvinas Radžius | 9 | 18:25 |
9/23
39,13%
|
0/1
0,00%
|
0/3
0,00%
|
2,2 | 2,8 | 5,0 | 0,8 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | -3,4 | 2,0 | 4,6 |
| Marius Staniulis | 14 | 13:13 |
14/44
31,82%
|
2/12
16,67%
|
11/24
45,83%
|
1,4 | 2,6 | 4,0 | 0,2 | 0,6 | 0,1 | 0,1 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | 1,9 | 3,2 | 2,7 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| VRM - Vidaus reikalų ministerija | 20 |
366/826
44,31%
|
183/564
32,45%
|
146/248
58,87%
|
12,1 | 30,2 | 42,2 | 17,0 | 13,8 | 8,0 | 2,2 | 12,2 | 12,7 | 0,1 | 71,4 | 80,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-11-22 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - EY | 119 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-11 | Įm | VTD ir URM - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 30 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-17 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - VILMA | 67 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2017-10-31 | Įm | Studio Moderna - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-01-11 | Įm | VTD ir URM - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-11-05 | Įm | Embassy - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 8 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Otas Majeras | 2019-02-22 | VRM - Vidaus reikalų ministerija - SEB |
35
|
|
| Ernestas Abmorševas | 2017-12-11 | VILMA - VRM - Vidaus reikalų ministerija |
35
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Kęstutis Garunkštis | 2019-01-18 | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Press'as |
38
|
|
| Gabrielius Ramonas | 2016-11-15 | VRM - Vidaus reikalų ministerija - TGLAB |
38
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Andrius Filipovas | 2018-12-04 | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Western Union |
21
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Artūras Daugulis | 2018-12-18 | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Tirola Basketball |
6
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-01-18 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Press'as | 102 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-04 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Western Union | 40 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-11 | Įm | SEB - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 59 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-18 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Tirola Basketball | 24 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-02-22 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - SEB | 13 |
| 2018-11-06 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Girteka Logistics | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-11 | Įm | SEB - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 5 |
| 2019-04-04 | Įm | Western Union - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 5 |
| 2018-12-13 | Įm | SEB - VRM - Vidaus reikalų ministerija | 5 |
| 2018-11-06 | Įm | VRM - Vidaus reikalų ministerija - Girteka Logistics | 5 |
| Finalai | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Pusfinalis | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 1/4 Finalo (serija iki 2 pergalių) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 8 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 69 |
| Pralaimėjimų | 18 |
| Pergalių procentas | 79,31% |
| Rungtynių | 87 |
| Pelnyta taškų | 7098 |
| Praleista taškų | 5793 |
| Efektyvumas | 8663 |
| Atkovoti kamuoliai | 3853 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1093 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2760 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1895 |
| Perimti kamuoliai | 704 |
| Blokuoti metimai | 217 |
| Klaidos | 1199 |
| Pražangos | 1039 |
| Išprovokuotos pražangos | 1009 |
| Techninės pražangos | 6 |