2016-2017m.: VKL EKO Lyga - 17 vieta.
VKL Taurė - 1 kvalifikacinis etapas.
Iki 2017m. vadinosi "S&P".
Treneris: Algimantas Mačys.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Aivaras Girčys |
2 | 180cm | 90kg |
| 0 |
Vaidas Kacinauskas |
2 | 177cm | 83kg |
|
Mantas Linkevičius |
4 - 5 | 197cm | 100kg | |
| 2 |
Vilius Leškys |
4 | 182cm | 80kg |
| 6 |
Ramūnas Mačys |
1 - 2 | 180cm | 88kg |
| 7 |
Šarūnas Miliauskas |
4 - 5 | 188cm | 84kg |
| 10 |
Vygantas Vachmistrovičius |
2 | 180cm | 85kg |
| 11 |
Gediminas Rimkus |
2 - 3 | 186cm | 78kg |
| 13 |
Romas Žalalis |
2 - 3 | 177cm | 78kg |
| 15 |
Artūras Zaleskis |
2 | 178cm | 78kg |
| 21 |
Ugnius Stulginskas |
3 - 4 | 193cm | 100kg |
| 23 |
Andrius Gurklys |
4 - 5 | 186cm | 90kg |
| 31 |
Aivaras Keršys |
4 - 5 | 188cm | 86kg |
| 32 |
Edvinas Žukauskas |
1 | 184cm | 81kg |
| 33 |
Algis Klimavičius |
3 | 178cm | 73kg |
| 33 |
Algimantas Mačys |
1 | 180cm | 75kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edvinas Žukauskas | 11 | 37:19 |
41/95
43,16%
|
27/95
28,42%
|
40/76
52,63%
|
1,9 | 8,8 | 10,7 | 4,0 | 1,5 | 1,6 | 1,0 | 2,3 | 6,1 | 0,0 | -1,2 | 18,5 | 23,7 |
| Šarūnas Miliauskas | 11 | 33:08 |
28/61
45,90%
|
1/1
100,00%
|
21/42
50,00%
|
3,1 | 4,5 | 7,6 | 1,1 | 2,3 | 1,2 | 0,4 | 2,5 | 3,3 | 0,0 | -3,3 | 7,3 | 11,2 |
| Algimantas Mačys | 12 | 31:40 |
9/25
36,00%
|
54/194
27,84%
|
4/8
50,00%
|
1,6 | 3,1 | 4,7 | 3,2 | 2,3 | 1,7 | 0,0 | 0,9 | 1,0 | 0,0 | -2,6 | 15,3 | 9,3 |
| Ugnius Stulginskas | 4 | 35:07 |
13/37
35,14%
|
15/39
38,46%
|
9/16
56,25%
|
2,5 | 6,0 | 8,5 | 2,3 | 1,8 | 0,8 | 0,8 | 1,8 | 3,8 | 0,0 | -5,5 | 20,0 | 18,8 |
| Andrius Gurklys | 10 | 22:29 |
20/41
48,78%
|
0/2
0,00%
|
4/13
30,77%
|
3,4 | 1,7 | 5,1 | 0,6 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 0,8 | 1,8 | 0,0 | 1,2 | 4,4 | 7,5 |
| Gediminas Rimkus | 11 | 26:59 |
4/8
50,00%
|
19/64
29,69%
|
2/6
33,33%
|
0,8 | 2,6 | 3,5 | 1,9 | 1,2 | 1,1 | 0,2 | 1,4 | 0,5 | 0,0 | - | 6,1 | 5,8 |
| Mantas Linkevičius | 4 | 13:05 |
7/13
53,85%
|
4/14
28,57%
|
6/10
60,00%
|
2,3 | 1,8 | 4,0 | 0,5 | 2,0 | 1,0 | 0,3 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 5,0 | 8,0 | 7,3 |
| Vygantas Vachmistrovičius | 13 | 18:29 |
13/22
59,09%
|
4/41
9,76%
|
2/9
22,22%
|
1,1 | 1,5 | 2,5 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | -3,5 | 3,1 | 1,9 |
| Aivaras Keršys | 3 | 24:38 |
7/23
30,43%
|
2/19
10,53%
|
7/12
58,33%
|
1,7 | 4,0 | 5,7 | 2,0 | 3,7 | 1,0 | 3,3 | 3,3 | 3,7 | 0,0 | - | 9,0 | 5,0 |
| Vilius Leškys | 5 | 17:21 |
4/14
28,57%
|
1/2
50,00%
|
3/6
50,00%
|
1,2 | 1,6 | 2,8 | 0,8 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 5,2 | 2,8 | 3,0 |
| Algis Klimavičius | 7 | 11:53 |
0/9
0,00%
|
6/15
40,00%
|
1/2
50,00%
|
0,1 | 1,1 | 1,3 | 0,6 | 0,9 | 0,1 | 0,0 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 1,0 | 2,7 | 0,6 |
| Artūras Zaleskis | 2 | 09:20 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | -2,0 | 0,0 | 2,0 |
| Romas Žalalis | 11 | 11:32 |
0/6
0,00%
|
0/3
0,00%
|
2/2
100,00%
|
0,7 | 1,2 | 1,9 | 0,2 | 0,5 | 0,6 | 0,0 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 1,7 | 0,2 | 0,0 |
| Ramūnas Mačys | 1 | 08:32 |
0/0 |
0/3
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 5,0 | 0,0 | -4,0 |
| Aivaras Girčys | 6 | 11:15 |
3/9
33,33%
|
3/23
13,04%
|
0/0 |
0,0 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | -6,2 | 2,5 | -1,0 |
| Vaidas Kacinauskas | 3 | 23:55 |
1/2
50,00%
|
4/26
15,38%
|
1/4
25,00%
|
0,3 | 1,3 | 1,7 | 0,0 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | -12,0 | 5,0 | -3,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| X Komanda | 13 |
150/366
40,98%
|
140/541
25,88%
|
102/206
49,51%
|
13,3 | 25,8 | 39,1 | 12,2 | 12,2 | 7,9 | 2,7 | 12,3 | 15,0 | 0,0 | 63,2 | 60,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-12-02 | IV | JKK Kelelis - X Komanda | 100 |
| 2018-01-06 | IV | Sudervė TEAM - X Komanda | 100 |
| 2017-12-19 | IV | LT2021 - X Komanda | 100 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-03-01 | EKO | X Komanda - M.K.Č. | 69 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-07 | III | BC Bedugnė - X Komanda | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-11-05 | IV | Zulu team - X Komanda | 18 |
| 2016-11-26 | EKO | Šernai - X Komanda | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-10 | IV | Karolinos boulingas / kegliai.lt - X Komanda | 9 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Ugnius Stulginskas | 2021-12-20 | www.linges.lt - X Komanda |
37
|
|
| Andrius Birulinas | 2018-01-30 | JKK Kelelis - X Komanda |
37
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvinas Žukauskas | 2021-11-28 | BC Vikingai - X Komanda |
44
|
|
| Andrius Birulinas | 2017-11-21 | JKK Kelelis - X Komanda |
44
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvinas Žukauskas | 2021-11-28 | BC Vikingai - X Komanda |
17
|
|
| Andrius Bardauskas | 2019-09-12 | X Komanda - BC Burokėliai |
17
|
|
| Taumantas Mikašis | 2018-04-10 | Karolinos boulingas / kegliai.lt - X Komanda |
17
|
|
| Andrius Birulinas | 2017-12-19 | LT2021 - X Komanda |
17
|
|
| Andrius Birulinas | 2017-10-29 | Šernai - X Komanda |
17
|
|
| Andrius Birulinas | 2017-03-26 | Gervėčių Kraštas - X Komanda |
17
|
|
| Taumantas Mikašis | 2016-10-19 | Avedus - X Komanda |
17
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edvinas Žukauskas | 2022-01-27 | X Komanda - www.linges.lt |
9
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Aivaras Keršys | 2021-11-18 | X Komanda - IDELIS |
6
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-20 | VII | www.linges.lt - X Komanda | 79 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-18 | VII | X Komanda - IDELIS | 35 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-27 | VII | X Komanda - www.linges.lt | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-09 | VII | X Komanda - KS Digital | 16 |
| 2021-11-28 | VII | BC Vikingai - X Komanda | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-15 | VII | Sportuokime LT - X Komanda | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-18 | VII | X Komanda - IDELIS | 7 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 57 |
| Pralaimėjimų | 45 |
| Pergalių procentas | 55,88% |
| Rungtynių | 102 |
| Pelnyta taškų | 7005 |
| Praleista taškų | 6919 |
| Efektyvumas | 7042 |
| Atkovoti kamuoliai | 4534 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 1565 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2969 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1279 |
| Perimti kamuoliai | 845 |
| Blokuoti metimai | 280 |
| Klaidos | 1480 |
| Pražangos | 1389 |
| Išprovokuotos pražangos | 1573 |
| Techninės pražangos | 14 |