Treneris: Martynas Paškevičius
2013-2014m.: VKL C Lygos Almarūno prekybos taurė - debiutantai.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Justas Misiūnas |
1 | 183cm | 73kg |
| 0 |
Gediminas Sargūnas |
3 | 187cm | 80kg |
| 0 |
Donatas Meškauskas |
2 | 178cm | 78kg |
| 0 |
Paulius Grygalis |
3 | 189cm | 82kg |
| 0 |
Edgaras Bartaševičius |
2 | 182cm | 75kg |
| 0 |
Aurimas Bagdonas |
2 - 3 | 197cm | 85kg |
| 4 |
Martynas Paškevičius |
1 | 186cm | 71kg |
| 5 |
Modestas Stumbrys |
2 | 173cm | 73kg |
| 6 |
Žygimantas Lackus |
3 | 186cm | 83kg |
| 7 |
Mantas Jankevičius |
4 | 187cm | 105kg |
| 8 |
Linas Stalnionis |
5 | 195cm | 90kg |
| 9 |
Gaudvinas Šniaukštas |
3 | 190cm | 90kg |
| 10 |
Kęstutis Prapiestis |
1 | 177cm | 73kg |
| 11 |
Neivaldas Stukas |
2 | 184cm | 77kg |
| 12 |
Mantas Palevičius |
1 | 188cm | 82kg |
| 13 |
Domantas Gudonis |
1 | 183cm | 74kg |
| 17 |
Domantas Vitkus |
4 | 194cm | 75kg |
| 44 |
Darius Lackus |
4 | 192cm | 84kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaudvinas Šniaukštas | 15 | 00:00 |
77/129
59,69%
|
1/3
33,33%
|
34/49
69,39%
|
3,5 | 5,0 | 8,5 | 1,7 | 1,9 | 1,2 | 1,4 | 1,3 | 3,2 | 0,0 | - | 12,7 | 20,9 |
| Edgaras Bartaševičius | 18 | 00:00 |
44/102
43,14%
|
52/132
39,39%
|
23/27
85,19%
|
0,3 | 2,6 | 2,9 | 2,0 | 3,2 | 2,2 | 0,1 | 1,8 | 2,1 | 0,0 | - | 14,8 | 11,2 |
| Aurimas Bagdonas | 14 | 00:00 |
55/105
52,38%
|
8/21
38,10%
|
28/45
62,22%
|
0,6 | 4,7 | 5,4 | 1,5 | 2,0 | 0,8 | 1,4 | 2,7 | 2,9 | 0,0 | - | 11,6 | 13,1 |
| Mantas Palevičius | 14 | 00:00 |
20/57
35,09%
|
34/107
31,78%
|
21/29
72,41%
|
0,6 | 2,1 | 2,7 | 3,1 | 3,6 | 1,6 | 0,0 | 2,6 | 2,4 | 0,0 | - | 11,6 | 6,9 |
| Gediminas Sargūnas | 14 | 00:00 |
18/31
58,06%
|
3/12
25,00%
|
9/20
45,00%
|
1,0 | 2,0 | 3,0 | 1,8 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 1,1 | 1,2 | 0,0 | - | 3,9 | 6,4 |
| Domantas Vitkus | 11 | 00:00 |
26/55
47,27%
|
0/0 |
24/31
77,42%
|
1,6 | 2,5 | 4,2 | 0,8 | 1,4 | 0,5 | 0,5 | 2,9 | 2,3 | 0,0 | - | 6,9 | 7,6 |
| Mantas Jankevičius | 9 | 00:00 |
22/34
64,71%
|
3/15
20,00%
|
12/20
60,00%
|
1,3 | 3,0 | 4,3 | 1,3 | 2,6 | 0,6 | 0,2 | 1,9 | 1,9 | 0,0 | - | 7,2 | 7,6 |
| Darius Lackus | 14 | 00:00 |
19/63
30,16%
|
0/0 |
7/13
53,85%
|
2,6 | 2,9 | 5,5 | 0,5 | 0,9 | 0,7 | 0,1 | 2,7 | 1,4 | 0,0 | - | 3,2 | 4,3 |
| Domantas Gudonis | 7 | 00:00 |
16/46
34,78%
|
7/35
20,00%
|
20/37
54,05%
|
0,3 | 4,1 | 4,4 | 5,1 | 4,4 | 2,3 | 0,0 | 2,7 | 4,0 | 0,0 | - | 10,4 | 8,4 |
| Justas Misiūnas | 10 | 00:00 |
12/31
38,71%
|
19/53
35,85%
|
3/8
37,50%
|
0,5 | 1,7 | 2,2 | 2,3 | 1,4 | 0,5 | 0,0 | 1,6 | 1,2 | 0,0 | - | 8,4 | 5,8 |
| Linas Stalnionis | 10 | 00:00 |
10/21
47,62%
|
1/1
100,00%
|
1/6
16,67%
|
1,7 | 2,0 | 3,7 | 0,2 | 0,2 | 0,2 | 1,0 | 1,6 | 0,9 | 0,0 | - | 2,4 | 5,0 |
| Žygimantas Lackus | 12 | 00:00 |
17/36
47,22%
|
7/25
28,00%
|
0/1
0,00%
|
0,5 | 1,5 | 2,0 | 0,3 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 1,6 | 0,3 | 0,0 | - | 4,6 | 2,3 |
| Martynas Paškevičius | 5 | 00:00 |
5/9
55,56%
|
2/6
33,33%
|
2/4
50,00%
|
0,8 | 1,8 | 2,6 | 0,2 | 0,6 | 0,0 | 0,0 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | - | 3,6 | 3,0 |
| Paulius Grygalis | 1 | 00:00 |
3/4
75,00%
|
0/1
0,00%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | - | 7,0 | 8,0 |
| Donatas Meškauskas | 10 | 00:00 |
2/13
15,38%
|
0/4
0,00%
|
2/2
100,00%
|
0,4 | 0,7 | 1,1 | 0,6 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | - | 0,6 | 0,7 |
| Modestas Stumbrys | 3 | 00:00 |
0/4
0,00%
|
0/1
0,00%
|
1/2
50,00%
|
0,3 | 0,7 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | - | 0,3 | -0,3 |
| Neivaldas Stukas | 2 | 00:00 |
0/1
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | -1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| BC VLI Timber | 18 |
346/741
46,69%
|
137/416
32,93%
|
188/296
63,51%
|
11,0 | 24,6 | 35,6 | 14,1 | 16,3 | 8,8 | 3,6 | 17,7 | 16,8 | 0,0 | 71,7 | 73,2 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-24 | II | BC VLI Timber - 2GEN | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-10 | II | Sostinės Pastoliai - BC VLI Timber | 47 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-24 | II | BC VLI Timber - 2GEN | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-01-27 | II | BC VLI Timber - Vievio Žiedas | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-02-25 | II | Geležinis Vilkas - BC VLI Timber | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-16 | II | BC VLI Timber - Pasvalys / Constructions Services | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edgaras Bartaševičius | 2014-02-17 | BC VLI Timber - BC DRAUGAI |
31
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Gaudvinas Šniaukštas | 2014-01-27 | BC VLI Timber - Vievio Žiedas |
35
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Gaudvinas Šniaukštas | 2013-12-08 | Lithoc - BC VLI Timber |
16
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Domantas Gudonis | 2014-02-17 | BC VLI Timber - BC DRAUGAI |
11
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edgaras Bartaševičius | 2014-02-25 | Geležinis Vilkas - BC VLI Timber |
8
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Gaudvinas Šniaukštas | 2014-02-25 | Geležinis Vilkas - BC VLI Timber |
4
|
|
| Gaudvinas Šniaukštas | 2013-12-16 | BC VLI Timber - Pasvalys / Constructions Services |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-24 | II | BC VLI Timber - 2GEN | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-10 | II | Sostinės Pastoliai - BC VLI Timber | 47 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-24 | II | BC VLI Timber - 2GEN | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-01-27 | II | BC VLI Timber - Vievio Žiedas | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-02-25 | II | Geležinis Vilkas - BC VLI Timber | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-16 | II | BC VLI Timber - Pasvalys / Constructions Services | 7 |
| 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 7 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 11 |
| Pergalių procentas | 38,89% |
| Rungtynių | 18 |
| Pelnyta taškų | 1291 |
| Praleista taškų | 1293 |
| Efektyvumas | 1317 |
| Atkovoti kamuoliai | 641 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 198 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 443 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 253 |
| Perimti kamuoliai | 158 |
| Blokuoti metimai | 64 |
| Klaidos | 293 |
| Pražangos | 318 |
| Išprovokuotos pražangos | 303 |
| Techninės pražangos | 0 |