2012 - 2013m. VKL B Lygos - RIND Taurės - aštuntfinalis
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Paulius Norvilis |
2 - 3 | 183cm | 76kg |
| 0 |
Lukas Vilkončius |
3 | 192cm | 110kg |
| 1 |
Mindaugas Žilinskis |
3 | 183cm | 72kg |
| 2 |
Tomas Keršis |
3 - 1 | 195cm | 94kg |
| 4 |
Egidijus Šlaustas |
2 | 189cm | 93kg |
| 5 |
Tomas Gineitis |
1 | 180cm | 80kg |
| 7 |
Mindaugas Stoškus |
4 | 193cm | 82kg |
| 9 |
Renatas Bliuvas |
3 | 190cm | 100kg |
| 10 |
Vytautas Steiblys |
3 - 4 | 193cm | 104kg |
| 11 |
Simonas Sunkurys |
5 | 201cm | 125kg |
| 12 |
Modestas Ulevičius |
4 | 192cm | 120kg |
| 14 |
Martynas Butrimanskas |
5 | 200cm | 120kg |
| 15 |
Andrius Palionis |
5 | 205cm | 100kg |
| 20 |
Karolis Žukas |
1 | 187cm | 74kg |
| 21 |
Eimantas Leipus |
4 | 195cm | 98kg |
| 31 |
Darius Balžekas |
2 | 188cm | 80kg |
| 55 |
Gaudentas Puškorius |
3 | 195cm | 94kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Modestas Ulevičius | 19 | 00:00 |
79/154
51,30%
|
26/94
27,66%
|
61/85
71,76%
|
1,9 | 6,1 | 7,9 | 1,2 | 2,6 | 1,0 | 0,0 | 3,3 | 3,8 | 0,0 | - | 15,6 | 14,8 |
| Gaudentas Puškorius | 10 | 00:00 |
72/125
57,60%
|
9/34
26,47%
|
13/18
72,22%
|
1,5 | 3,9 | 5,4 | 3,0 | 2,9 | 2,4 | 0,6 | 0,5 | 2,3 | 0,0 | - | 18,4 | 20,4 |
| Mindaugas Žilinskis | 14 | 00:00 |
31/85
36,47%
|
46/101
45,54%
|
20/23
86,96%
|
0,8 | 3,1 | 3,9 | 3,2 | 3,1 | 1,4 | 0,0 | 1,8 | 1,8 | 0,0 | - | 15,7 | 13,1 |
| Mindaugas Stoškus | 9 | 00:00 |
43/86
50,00%
|
5/13
38,46%
|
31/34
91,18%
|
3,8 | 5,0 | 8,8 | 1,0 | 2,7 | 1,2 | 0,8 | 2,2 | 3,3 | 0,0 | - | 14,7 | 18,9 |
| Simonas Sunkurys | 14 | 00:00 |
35/86
40,70%
|
2/8
25,00%
|
13/22
59,09%
|
2,9 | 5,9 | 8,7 | 1,2 | 1,2 | 1,4 | 0,4 | 2,1 | 1,8 | 0,0 | - | 6,4 | 11,9 |
| Tomas Gineitis | 14 | 00:00 |
33/62
53,23%
|
14/48
29,17%
|
22/36
61,11%
|
0,5 | 4,2 | 4,7 | 3,7 | 3,4 | 1,8 | 0,0 | 1,6 | 2,5 | 0,0 | - | 9,3 | 11,5 |
| Martynas Butrimanskas | 14 | 00:00 |
44/86
51,16%
|
0/1
0,00%
|
4/11
36,36%
|
1,8 | 3,4 | 5,2 | 1,0 | 1,3 | 0,2 | 0,4 | 1,1 | 0,5 | 0,0 | - | 6,6 | 8,0 |
| Eimantas Leipus | 10 | 00:00 |
25/59
42,37%
|
0/1
0,00%
|
12/23
52,17%
|
2,6 | 4,4 | 7,0 | 0,6 | 1,5 | 0,4 | 0,4 | 2,9 | 2,1 | 0,0 | - | 6,2 | 7,7 |
| Egidijus Šlaustas | 10 | 00:00 |
22/61
36,07%
|
1/5
20,00%
|
7/10
70,00%
|
1,6 | 5,1 | 6,7 | 3,9 | 4,3 | 1,7 | 0,0 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | - | 5,4 | 7,6 |
| Renatas Bliuvas | 3 | 00:00 |
7/20
35,00%
|
3/10
30,00%
|
7/10
70,00%
|
2,7 | 3,3 | 6,0 | 1,0 | 1,3 | 2,0 | 0,0 | 0,7 | 3,0 | 0,0 | - | 10,0 | 12,3 |
| Lukas Vilkončius | 12 | 00:00 |
8/21
38,10%
|
9/29
31,03%
|
5/7
71,43%
|
0,4 | 1,8 | 2,3 | 0,8 | 1,3 | 0,4 | 0,0 | 1,1 | 0,4 | 0,0 | - | 4,0 | 2,6 |
| Karolis Žukas | 5 | 00:00 |
8/26
30,77%
|
6/21
28,57%
|
0/0 |
1,8 | 4,4 | 6,2 | 1,6 | 2,8 | 0,2 | 0,8 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | - | 6,8 | 6,2 |
| Darius Balžekas | 9 | 00:00 |
19/58
32,76%
|
4/22
18,18%
|
11/14
78,57%
|
1,0 | 1,9 | 2,9 | 0,8 | 2,0 | 0,8 | 0,2 | 2,1 | 1,4 | 0,0 | - | 6,8 | 2,1 |
| Andrius Palionis | 2 | 00:00 |
7/9
77,78%
|
0/0 |
4/8
50,00%
|
1,5 | 2,0 | 3,5 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,5 | 2,5 | 2,5 | 0,0 | - | 9,0 | 8,0 |
| Tomas Keršis | 1 | 00:00 |
6/7
85,71%
|
0/2
0,00%
|
1/2
50,00%
|
2,0 | 3,0 | 5,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | - | 13,0 | 15,0 |
| Paulius Norvilis | 1 | 00:00 |
1/2
50,00%
|
1/4
25,00%
|
0/0 |
3,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | - | 5,0 | 4,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Bravaria | 19 |
447/972
45,99%
|
130/407
31,94%
|
215/308
69,81%
|
13,3 | 32,2 | 45,5 | 14,4 | 19,3 | 8,9 | 1,9 | 15,2 | 15,7 | 0,0 | 78,9 | 83,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-10 | I + II | Bravaria - BC Pilaitė | 108 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-17 | I + II | Kažkur Matyti - Bravaria | 56 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-14 | I + II | Bravaria - Merkurijus | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-10 | I + II | Bravaria - BC Pilaitė | 23 |
| 2013-01-11 | I + II | Išjunk šviesą - Bravaria | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-04-02 | I + II | Bravaria - Vieta Jūsų reklamai | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-17 | I + II | Kažkur Matyti - Bravaria | 8 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Žilinskis | 2013-02-03 | Bravaria - Kažkur Matyti |
37
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Žilinskis | 2013-02-03 | Bravaria - Kažkur Matyti |
40
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Modestas Ulevičius | 2012-12-02 | Bravaria - Išjunk šviesą |
19
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Žilinskis | 2013-03-10 | Bravaria - BC Pilaitė |
10
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Simonas Sunkurys | 2013-01-29 | United Sharks - Bravaria |
5
|
|
| Egidijus Šlaustas | 2012-12-02 | Bravaria - Išjunk šviesą |
5
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Butrimanskas | 2012-12-17 | Kažkur Matyti - Bravaria |
3
|
|
| Mindaugas Stoškus | 2012-11-27 | HIDRAS-Centauras - Bravaria |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-10 | I + II | Bravaria - BC Pilaitė | 108 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-17 | I + II | Kažkur Matyti - Bravaria | 56 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-14 | I + II | Bravaria - Merkurijus | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-10 | I + II | Bravaria - BC Pilaitė | 23 |
| 2013-01-11 | I + II | Išjunk šviesą - Bravaria | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-04-02 | I + II | Bravaria - Vieta Jūsų reklamai | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-17 | I + II | Kažkur Matyti - Bravaria | 8 |
| 1 / 8 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas - 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 9 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 10 |
| Pergalių procentas | 47,37% |
| Rungtynių | 19 |
| Pelnyta taškų | 1499 |
| Praleista taškų | 1487 |
| Efektyvumas | 1592 |
| Atkovoti kamuoliai | 865 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 253 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 612 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 274 |
| Perimti kamuoliai | 169 |
| Blokuoti metimai | 36 |
| Klaidos | 367 |
| Pražangos | 288 |
| Išprovokuotos pražangos | 299 |
| Techninės pražangos | 0 |