2012 - 2013m. VKL B Lygos - RIND Taurės - 4 vieta
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Erikas Sinkevičius |
5 | 199cm | 110kg |
| 0 |
Vidmantas Pupininkas |
0 | ||
| 5 |
Laimonas Alionis |
1 - 2 | 183cm | 80kg |
| 7 |
Marius Radvilas |
2 | 183cm | 92kg |
| 8 |
Algirdas Rakšnys |
4 - 5 | 198cm | 100kg |
| 10 |
Andrius Zaikauskas |
5 | 192cm | 100kg |
| 11 |
Mantas Jankūnas |
2 - 3 | 190cm | 70kg |
| 12 |
Mantas Gudeliauskas |
3 | 188cm | 76kg |
| 14 |
Ernestas Varakauskas |
2 - 3 | 191cm | 92kg |
| 15 |
Egidijus Buividavičius |
4 | 184cm | 92kg |
| 16 |
Mindaugas Sandonavičius |
5 | 205cm | 120kg |
| 26 |
Arvydas Vansevičius |
5 | 202cm | 104kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Radvilas | 20 | 00:00 |
88/152
57,89%
|
75/209
35,89%
|
38/50
76,00%
|
2,0 | 5,2 | 7,2 | 4,6 | 2,8 | 3,9 | 0,1 | 2,2 | 3,6 | 0,0 | - | 22,0 | 25,9 |
| Laimonas Alionis | 20 | 00:00 |
128/249
51,41%
|
21/74
28,38%
|
49/57
85,96%
|
1,4 | 2,5 | 3,8 | 5,3 | 2,6 | 1,9 | 0,3 | 2,0 | 3,2 | 0,0 | - | 18,4 | 19,1 |
| Algirdas Rakšnys | 24 | 00:00 |
32/88
36,36%
|
81/254
31,89%
|
50/76
65,79%
|
1,3 | 4,8 | 6,1 | 2,1 | 2,2 | 1,9 | 0,7 | 3,1 | 4,1 | 0,0 | - | 14,9 | 13,8 |
| Mantas Jankūnas | 24 | 00:00 |
76/131
58,02%
|
47/146
32,19%
|
34/45
75,56%
|
1,3 | 3,2 | 4,4 | 3,9 | 2,9 | 2,1 | 0,4 | 3,1 | 2,3 | 0,0 | - | 13,6 | 13,8 |
| Mindaugas Sandonavičius | 15 | 00:00 |
78/129
60,47%
|
1/5
20,00%
|
17/32
53,13%
|
3,9 | 6,5 | 10,4 | 2,0 | 3,3 | 1,6 | 1,5 | 1,9 | 1,9 | 0,0 | - | 11,7 | 19,3 |
| Ernestas Varakauskas | 24 | 00:00 |
44/105
41,90%
|
47/136
34,56%
|
18/35
51,43%
|
2,0 | 3,3 | 5,3 | 1,6 | 1,8 | 0,9 | 0,1 | 2,5 | 1,2 | 0,0 | - | 10,3 | 8,0 |
| Andrius Zaikauskas | 15 | 00:00 |
39/77
50,65%
|
3/12
25,00%
|
8/18
44,44%
|
3,4 | 4,5 | 7,9 | 0,7 | 1,5 | 0,9 | 0,1 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | - | 6,3 | 9,1 |
| Erikas Sinkevičius | 18 | 00:00 |
15/36
41,67%
|
1/2
50,00%
|
5/13
38,46%
|
2,2 | 2,4 | 4,7 | 0,5 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | - | 2,1 | 4,9 |
| Mantas Gudeliauskas | 2 | 00:00 |
6/11
54,55%
|
3/7
42,86%
|
0/0 |
0,5 | 4,0 | 4,5 | 1,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | - | 10,5 | 10,0 |
| Arvydas Vansevičius | 1 | 00:00 |
4/9
44,44%
|
1/2
50,00%
|
0/0 |
4,0 | 5,0 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | - | 11,0 | 15,0 |
| Egidijus Buividavičius | 11 | 00:00 |
4/11
36,36%
|
2/6
33,33%
|
0/0 |
0,4 | 0,8 | 1,2 | 0,4 | 0,3 | 0,6 | 0,0 | 1,5 | 0,2 | 0,0 | - | 1,3 | 0,8 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| HIDRAS-Centauras | 24 |
514/998
51,50%
|
282/853
33,06%
|
219/326
67,18%
|
14,0 | 27,3 | 41,2 | 18,3 | 15,2 | 11,8 | 2,5 | 16,6 | 15,7 | 0,0 | 87,2 | 96,5 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-09 | I + II | HIDRAS-Centauras - Išjunk šviesą | 107 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-09 | I + II | Vieta Jūsų reklamai - HIDRAS-Centauras | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-05 | I + II | Išjunk šviesą - HIDRAS-Centauras | 53 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-18 | I + II | HIDRAS-Centauras - Vieta Jūsų reklamai | 30 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-10-30 | I + II | VSC-Elteros projektai - HIDRAS-Centauras | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-10-30 | I + II | VSC-Elteros projektai - HIDRAS-Centauras | 8 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Radvilas | 2013-03-20 | SK Nemenčinė - HIDRAS-Centauras |
36
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Radvilas | 2013-04-25 | Gestas - HIDRAS-Centauras |
46
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Sandonavičius | 2013-05-14 | Vilniaus "SLK Patriotai" - HIDRAS-Centauras |
15
|
|
| Mindaugas Sandonavičius | 2013-01-29 | HIDRAS-Centauras - Merkurijus |
15
|
|
| Andrius Zaikauskas | 2012-11-27 | HIDRAS-Centauras - Bravaria |
15
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Laimonas Alionis | 2012-12-03 | Kažkur Matyti - HIDRAS-Centauras |
10
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Marius Radvilas | 2013-04-25 | Gestas - HIDRAS-Centauras |
7
|
|
| Marius Radvilas | 2013-04-16 | HIDRAS-Centauras - Gestas |
7
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Sandonavičius | 2012-12-03 | Kažkur Matyti - HIDRAS-Centauras |
4
|
|
| Mindaugas Sandonavičius | 2012-10-30 | VSC-Elteros projektai - HIDRAS-Centauras |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-09 | I + II | HIDRAS-Centauras - Išjunk šviesą | 107 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-09 | I + II | Vieta Jūsų reklamai - HIDRAS-Centauras | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-04-05 | I + II | Išjunk šviesą - HIDRAS-Centauras | 53 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-18 | I + II | HIDRAS-Centauras - Vieta Jūsų reklamai | 30 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-10-30 | I + II | VSC-Elteros projektai - HIDRAS-Centauras | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-10-30 | I + II | VSC-Elteros projektai - HIDRAS-Centauras | 8 |
| FINALAI | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Pusfinalis | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| 1 / 4 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 1 / 8 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas - 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 13 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 20 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Pergalių procentas | 83,33% |
| Rungtynių | 24 |
| Pelnyta taškų | 2093 |
| Praleista taškų | 1791 |
| Efektyvumas | 2315 |
| Atkovoti kamuoliai | 989 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 335 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 654 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 440 |
| Perimti kamuoliai | 284 |
| Blokuoti metimai | 59 |
| Klaidos | 365 |
| Pražangos | 399 |
| Išprovokuotos pražangos | 376 |
| Techninės pražangos | 1 |