Komandos treneris: Stasys Plytnykas
2012 - 2013m. VKL B Lygos - RIND Taurės - aštuntfinalis
2010-2011m. VKL ELITO Lyga - 2 vietos laimėtojai.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Pranas Skurdauskas |
5 | 208cm | 105kg |
| 0 |
Deividas Aukštuolis |
1 | 185cm | 90kg |
| 4 |
Edgaras Liachovič |
3 | 186cm | 82kg |
| 5 |
Valentinas Givėliušas |
2 | 190cm | 85kg |
| 7 |
Darius Janavičius |
2 - 3 | 186cm | 82kg |
| 7 |
Ričardas Nacius |
2 | 190cm | 85kg |
| 8 |
Lukas Augustinas |
5 | 204cm | 95kg |
| 8 |
Patrikas Jurevičius |
4 - 5 | 195cm | 90kg |
| 10 |
Marius Galvanauskas |
2 | 188cm | 85kg |
| 11 |
Eligijus Ročys |
3 - 4 | 197cm | 97kg |
| 11 |
Ernestas Kazjanin |
2 | 186cm | 80kg |
| 12 |
Valdemaras Naruševičius |
5 | 206cm | 95kg |
| 13 |
Pavelas Braknys |
4 | 195cm | 98kg |
| 15 |
Julius Plytnykas |
3 | 190cm | 90kg |
| 16 |
Aurimas Škiudas |
5 - 4 | 195cm | 100kg |
| 17 |
Gediminas Danys |
3 | 192cm | 85kg |
| 18 |
Justinas Plytnykas |
4 | 190cm | 100kg |
| 19 |
Rimvydas Stankevičius |
5 | 195cm | 90kg |
| 20 |
Deividas Džiugas |
3 - 4 | 190cm | 80kg |
| 20 |
Paulius Adomėnas |
1 | 180cm | 90kg |
| 21 |
Andrius Plytnykas |
3 | 190cm | 95kg |
| 22 |
Dainius Jurgutis |
3 - 4 | 194cm | 105kg |
| 23 |
Povilas Kirdeika |
1 | 182cm | 75kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
/ |
/ |
/ |
nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan | nan |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eligijus Ročys | 2 | 00:00 |
13/30
43,33%
|
0/4
0,00%
|
8/18
44,44%
|
4,5 | 10,5 | 15,0 | 2,5 | 4,5 | 2,0 | 0,0 | 1,5 | 7,5 | 0,0 | - | 17,0 | 22,5 |
| Pranas Skurdauskas | 1 | 00:00 |
10/22
45,45%
|
0/0 |
2/5
40,00%
|
14,0 | 9,0 | 23,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | - | 22,0 | 32,0 |
| Deividas Aukštuolis | 1 | 00:00 |
4/8
50,00%
|
5/11
45,45%
|
0/0 |
1,0 | 3,0 | 4,0 | 8,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | - | 23,0 | 24,0 |
| Pavelas Braknys | 2 | 00:00 |
5/18
27,78%
|
2/11
18,18%
|
4/4
100,00%
|
3,5 | 7,5 | 11,0 | 2,5 | 2,5 | 1,5 | 1,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | - | 10,0 | 11,5 |
| Povilas Kirdeika | 3 | 00:00 |
4/6
66,67%
|
4/22
18,18%
|
6/6
100,00%
|
0,3 | 2,0 | 2,3 | 5,3 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | 3,3 | 1,7 | 0,0 | - | 8,7 | 6,3 |
| Marius Galvanauskas | 3 | 00:00 |
8/17
47,06%
|
6/14
42,86%
|
0/0 |
1,7 | 1,3 | 3,0 | 0,3 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 3,3 | 0,0 | 0,0 | - | 11,3 | 5,0 |
| Valentinas Givėliušas | 3 | 00:00 |
3/11
27,27%
|
3/9
33,33%
|
0/0 |
0,3 | 1,7 | 2,0 | 1,3 | 0,3 | 2,3 | 0,0 | 2,7 | 1,0 | 0,0 | - | 5,0 | 4,0 |
| Ričardas Nacius | 1 | 00:00 |
3/7
42,86%
|
1/7
14,29%
|
3/4
75,00%
|
3,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 5,0 | 0,0 | - | 12,0 | 12,0 |
| Justinas Plytnykas | 3 | 00:00 |
5/14
35,71%
|
0/0 |
0/0 |
1,7 | 3,0 | 4,7 | 0,0 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 2,7 | 0,7 | 0,0 | - | 3,3 | 2,0 |
| Rimvydas Stankevičius | 1 | 00:00 |
2/5
40,00%
|
0/1
0,00%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 6,0 | 6,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | - | 5,0 | 6,0 |
| Dainius Jurgutis | 1 | 00:00 |
3/6
50,00%
|
0/1
0,00%
|
2/2
100,00%
|
0,0 | 1,0 | 1,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | - | 8,0 | 5,0 |
| Julius Plytnykas | 2 | 00:00 |
3/9
33,33%
|
0/0 |
2/2
100,00%
|
0,5 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | - | 4,0 | 0,5 |
| Lukas Augustinas | 1 | 00:00 |
2/5
40,00%
|
0/0 |
0/0 |
2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | - | 4,0 | 0,0 |
| Aurimas Škiudas | 1 | 00:00 |
0/0 |
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | 0,0 |
| Gediminas Danys | 1 | 00:00 |
1/3
33,33%
|
1/4
25,00%
|
0/0 |
0,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | - | 5,0 | -1,0 |
| Valdemaras Naruševičius | 1 | 00:00 |
0/4
0,00%
|
0/0 |
0/0 |
2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | - | 0,0 | -6,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| SK Nemenčinė | 3 |
66/165
40,00%
|
22/84
26,19%
|
28/43
65,12%
|
17,0 | 28,7 | 45,7 | 15,0 | 17,0 | 9,7 | 2,0 | 22,7 | 15,0 | 0,0 | 75,3 | 64,3 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-02-20 | TOP SPORT - ELITO LYGA | SK Nemenčinė - Time Team - Šviesa | 113 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-01-23 | I + II | SK Nemenčinė - ŠMKM ’83 – EASTING EXPRESS | 47 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-07 | TOP SPORT - ELITO LYGA | SK Nemenčinė - UNOHUB | 69 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-02-20 | TOP SPORT - ELITO LYGA | SK Nemenčinė - Time Team - Šviesa | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-12-18 | I + II | SK Nemenčinė - Gestas | 15 |
| 2013-05-01 | PČ | SK Nemenčinė - Akcija-KREPŠINIS | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-02-08 | TOP SPORT - ELITO LYGA | SK Nemenčinė - Sadolin | 8 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Ernestas Kazjanin | 2014-01-08 | SK Nemenčinė - FELIX |
40
|
|
| Ričardas Nacius | 2013-04-26 | KK Riešė / La Birra Pub - SK Nemenčinė |
40
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Kairavičius | 2013-12-12 | SKM - Haribo - SK Nemenčinė |
50
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Eligijus Ročys | 2014-04-22 | Vieta Jūsų reklamai - SK Nemenčinė |
24
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Julius Plytnykas | 2014-02-25 | Gestas - SK Nemenčinė |
5
|
|
| Darius Janavičius | 2013-05-08 | Atsipūtę - SK Nemenčinė |
5
|
|
| Eligijus Ročys | 2013-04-13 | Ereliai - SK Nemenčinė |
5
|
|
| Eligijus Ročys | 2013-02-13 | SPA - SK Nemenčinė |
5
|
|
| Povilas Kirdeika | 2012-12-06 | SK Ferimsta - SK Nemenčinė |
5
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Aurimas Škiudas | 2014-02-25 | Gestas - SK Nemenčinė |
4
|
|
| Aurimas Škiudas | 2013-01-25 | BC DRAUGAI - SK Nemenčinė |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-01-08 | I + II | SK Nemenčinė - FELIX | 99 |
| 2013-12-12 | I + II | SKM - Haribo - SK Nemenčinė | 99 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-11-20 | I + II | SK Nemenčinė - Legionas | 61 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-12-12 | I + II | SKM - Haribo - SK Nemenčinė | 61 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2014-04-16 | PČ | SK Nemenčinė - Žiuko Įmonė | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-12-18 | I + II | SK Nemenčinė - Gestas | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-25 | I + II | Gestas - SK Nemenčinė | 5 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 29 |
| Pralaimėjimų | 40 |
| Pergalių procentas | 42,03% |
| Rungtynių | 69 |
| Pelnyta taškų | 5378 |
| Praleista taškų | 5578 |
| Efektyvumas | 5217 |
| Atkovoti kamuoliai | 2849 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 916 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1933 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 957 |
| Perimti kamuoliai | 546 |
| Blokuoti metimai | 183 |
| Klaidos | 1102 |
| Pražangos | 1220 |
| Išprovokuotos pražangos | 1117 |
| Techninės pražangos | 0 |