2012 - 2013m. VKL ELITO Lygos -TOP SPORT Taurės - ketvirtfinalis
2011 - 2012m. VKL ELITO Lygos - 4 vieta.
2010 - 2011m.: VKL ELITO Lygos - ČEMPIONAI.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 3 |
Joris Kepežinskas |
2 | 188cm | 85kg |
| 4 |
Tomas Jonaitis |
1 | 183cm | 83kg |
| 6 |
Gytis Tamulis |
2 | 187cm | 84kg |
| 7 |
Marijus Šeibokas |
2 | 196cm | 74kg |
| 8 |
Kristijonas Klečkauskas |
3 | 195cm | 85kg |
| 9 |
Tadas Brazys |
1 | 191cm | 92kg |
| 10 |
Viktor Daukša |
5 | 197cm | 97kg |
| 11 |
Dmitrij Čumakov |
4 | 202cm | 96kg |
| 12 |
Stasys Vaičius |
2 | 189cm | 75kg |
| 14 |
Arvydas Dakinevičius |
4 - 5 | 196cm | 110kg |
| 15 |
Žilvinas Rubliauskas |
2 - 3 | 190cm | 90kg |
| 16 |
Simonas Jankūnas |
3 | 197cm | 83kg |
| 23 |
Laurynas Žilinskas |
5 - 4 | 190cm | 99kg |
| 24 |
Marek Stefanovič |
3 - 4 | 194cm | 84kg |
| 31 |
Artūras Pukys |
5 | 196cm | 120kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žilvinas Rubliauskas | 17 | 00:00 |
78/135
57,78%
|
25/81
30,86%
|
40/79
50,63%
|
1,9 | 6,8 | 8,7 | 1,8 | 2,0 | 1,9 | 0,1 | 1,6 | 4,2 | 0,0 | - | 15,9 | 20,0 |
| Tadas Brazys | 16 | 00:00 |
78/151
51,66%
|
29/92
31,52%
|
58/79
73,42%
|
0,4 | 1,9 | 2,3 | 4,9 | 3,5 | 1,1 | 0,1 | 1,6 | 4,6 | 0,0 | - | 18,8 | 16,9 |
| Arvydas Dakinevičius | 17 | 00:00 |
69/137
50,36%
|
3/6
50,00%
|
33/68
48,53%
|
3,4 | 5,3 | 8,6 | 1,9 | 1,5 | 1,7 | 0,6 | 3,4 | 3,2 | 0,0 | - | 10,6 | 15,6 |
| Laurynas Žilinskas | 16 | 00:00 |
42/87
48,28%
|
26/61
42,62%
|
36/48
75,00%
|
0,8 | 1,9 | 2,7 | 3,0 | 3,1 | 1,8 | 0,0 | 2,4 | 3,6 | 0,0 | - | 12,4 | 12,2 |
| Viktor Daukša | 11 | 00:00 |
30/47
63,83%
|
0/0 |
19/30
63,33%
|
2,9 | 3,4 | 6,3 | 1,6 | 1,9 | 0,6 | 0,7 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | - | 7,2 | 11,2 |
| Simonas Jankūnas | 16 | 00:00 |
33/98
33,67%
|
8/25
32,00%
|
12/23
52,17%
|
2,6 | 3,1 | 5,7 | 1,5 | 1,4 | 0,8 | 0,4 | 2,6 | 1,3 | 0,0 | - | 6,4 | 6,3 |
| Joris Kepežinskas | 14 | 00:00 |
37/77
48,05%
|
15/50
30,00%
|
7/8
87,50%
|
0,7 | 1,9 | 2,6 | 1,3 | 1,7 | 0,7 | 0,2 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | - | 9,0 | 5,7 |
| Marek Stefanovič | 14 | 00:00 |
32/66
48,48%
|
4/15
26,67%
|
2/2
100,00%
|
2,0 | 2,9 | 4,9 | 0,5 | 1,6 | 1,1 | 0,7 | 2,4 | 0,1 | 0,0 | - | 5,6 | 5,7 |
| Artūras Pukys | 12 | 00:00 |
23/55
41,82%
|
0/0 |
6/17
35,29%
|
2,2 | 3,8 | 6,0 | 0,9 | 0,9 | 0,8 | 0,2 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | - | 4,3 | 6,4 |
| Gytis Tamulis | 16 | 00:00 |
15/37
40,54%
|
13/48
27,08%
|
9/19
47,37%
|
0,3 | 1,1 | 1,4 | 0,8 | 1,0 | 0,5 | 0,1 | 1,2 | 1,6 | 0,0 | - | 4,9 | 2,9 |
| Marijus Šeibokas | 14 | 00:00 |
12/39
30,77%
|
10/37
27,03%
|
8/10
80,00%
|
0,2 | 0,6 | 0,8 | 1,1 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 2,1 | 0,9 | 0,0 | - | 4,4 | 0,9 |
| Kristijonas Klečkauskas | 8 | 00:00 |
3/11
27,27%
|
0/4
0,00%
|
1/4
25,00%
|
0,6 | 1,0 | 1,6 | 0,5 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | - | 0,9 | 0,4 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Stamperija | 19 |
452/940
48,09%
|
133/419
31,74%
|
231/387
59,69%
|
13,6 | 26,3 | 39,9 | 15,8 | 15,9 | 9,6 | 2,4 | 18,9 | 19,1 | 0,0 | 80,7 | 83,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-22 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Time Team - Šviesa | 112 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-08 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - UNOHUB | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-14 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Zach Galifianakis - Stamperija | 55 |
| 2012-11-15 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Zach Galifianakis | 55 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-29 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Keliones.lt - Lemona | 28 |
| 2012-03-22 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Time Team - Šviesa | 28 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-12-08 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Sadolin | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-15 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Vilniaus "Sąlytis-Litena" - Stamperija | 6 |
| 2012-11-08 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Sadolin | 6 |
| 2012-01-25 | TOP SPORT - ELITO LYGA | SK Nemenčinė - Stamperija | 6 |
| 2011-11-10 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - SK Nemenčinė | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tadas Brazys | 2012-11-15 | Stamperija - Zach Galifianakis |
39
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Viktor Daukša | 2013-02-14 | Zach Galifianakis - Stamperija |
41
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Viktor Daukša | 2013-02-14 | Zach Galifianakis - Stamperija |
22
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Viktor Daukša | 2013-02-14 | Zach Galifianakis - Stamperija |
8
|
|
| Tadas Brazys | 2013-02-11 | Sadolin - Stamperija |
8
|
|
| Tadas Brazys | 2013-01-23 | Tigrai - Stamperija |
8
|
|
| Tadas Brazys | 2012-11-21 | Tegra - Stamperija |
8
|
|
| Tadas Brazys | 2012-03-28 | Tigrai - Stamperija |
8
|
|
| Žymantas Armonas | 2012-03-15 | Stamperija - Tegra |
8
|
|
| Žymantas Armonas | 2012-03-08 | Stamperija - UNOHUB |
8
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Arvydas Dakinevičius | 2013-01-11 | Vilniaus "Sąlytis-Litena" - Stamperija |
5
|
|
| Žymantas Armonas | 2012-03-08 | Stamperija - UNOHUB |
5
|
|
| Žymantas Armonas | 2012-01-12 | Keliones.lt - Lemona - Stamperija |
5
|
|
| Tadas Brazys | 2011-11-21 | UNOHUB - Stamperija |
5
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Marek Stefanovič | 2013-03-15 | Vilniaus "Sąlytis-Litena" - Stamperija |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-14 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Zach Galifianakis - Stamperija | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-10-19 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Vilniaus "Pazintysxxx.com" - Stamperija | 69 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-02-14 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Zach Galifianakis - Stamperija | 55 |
| 2012-11-15 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Zach Galifianakis | 55 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-11-29 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Tigrai | 24 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-02-11 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Sadolin - Stamperija | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-15 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Vilniaus "Sąlytis-Litena" - Stamperija | 6 |
| 2012-11-08 | TOP SPORT - ELITO LYGA | Stamperija - Sadolin | 6 |
| 1 / 4 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 10 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 20 |
| Pralaimėjimų | 21 |
| Pergalių procentas | 48,78% |
| Rungtynių | 41 |
| Pelnyta taškų | 3351 |
| Praleista taškų | 3260 |
| Efektyvumas | 3540 |
| Atkovoti kamuoliai | 1574 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 556 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1019 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 693 |
| Perimti kamuoliai | 462 |
| Blokuoti metimai | 104 |
| Klaidos | 683 |
| Pražangos | 766 |
| Išprovokuotos pražangos | 715 |
| Techninės pražangos | 0 |