Treneris: Martynas Paliukėnas
Komandos vadovas: Gintaras Pavalkis
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Arnas Aniulis |
4 | 197cm | 87kg |
| 0 |
Andrius Sazonovas |
1 | 192cm | 90kg |
| 0 |
Ričardas Prybylskis |
1 | 181cm | 80kg |
| 0 |
Rytis Pipiras |
2 | 196cm | 74kg |
| 0 |
Lukas Motiejūnas |
3 | 192cm | 83kg |
| 0 |
Rytis Meškauskas |
3 | 193cm | 95kg |
| 0 |
Paulius Leščinskas |
2 | 190cm | 89kg |
| 0 |
Deividas Kumelis |
1 | 188cm | 78kg |
| 0 |
Žygimantas Kosarevas |
3 - 4 | 195cm | 85kg |
| 0 |
Audrius Karvelis |
5 | 193cm | 97kg |
| 0 |
Ignas Juškevičius |
5 | 200cm | 95kg |
| 0 |
Deividas Jurkus |
5 | 196cm | 84kg |
| 0 |
Simonas Jankūnas |
3 | 197cm | 83kg |
| 0 |
Matas Budginas |
2 - 3 | 192cm | 85kg |
| 0 |
Arminas Bračas |
5 | 193cm | 98kg |
| 0 |
Alvydas Žarskus |
5 | 207cm | 105kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alvydas Žarskus | 3 | 00:00 |
33/48
68,75%
|
0/0 |
9/16
56,25%
|
6,3 | 9,3 | 15,7 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,7 | 3,3 | 5,3 | 0,0 | - | 25,0 | 38,0 |
| Paulius Leščinskas | 4 | 00:00 |
26/49
53,06%
|
7/26
26,92%
|
10/13
76,92%
|
3,0 | 4,0 | 7,0 | 6,5 | 3,8 | 2,0 | 1,3 | 2,3 | 3,8 | 0,0 | - | 20,8 | 24,0 |
| Ričardas Prybylskis | 6 | 00:00 |
13/28
46,43%
|
26/66
39,39%
|
5/8
62,50%
|
0,7 | 1,3 | 2,0 | 4,5 | 2,7 | 0,8 | 0,0 | 2,2 | 2,2 | 0,0 | - | 18,2 | 13,2 |
| Žygimantas Kosarevas | 5 | 00:00 |
20/35
57,14%
|
2/12
16,67%
|
3/8
37,50%
|
2,2 | 4,6 | 6,8 | 3,2 | 2,2 | 1,4 | 1,0 | 1,8 | 2,2 | 0,0 | - | 9,8 | 14,4 |
| Rytis Meškauskas | 6 | 00:00 |
14/30
46,67%
|
17/42
40,48%
|
3/3
100,00%
|
0,8 | 3,0 | 3,8 | 2,0 | 1,3 | 0,7 | 0,2 | 1,2 | 0,8 | 0,0 | - | 13,7 | 11,8 |
| Arnas Aniulis | 3 | 00:00 |
25/40
62,50%
|
0/2
0,00%
|
9/18
50,00%
|
2,0 | 3,3 | 5,3 | 1,3 | 2,0 | 3,3 | 0,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | - | 19,7 | 21,0 |
| Deividas Kumelis | 3 | 00:00 |
14/32
43,75%
|
8/26
30,77%
|
2/7
28,57%
|
3,0 | 5,3 | 8,3 | 11,7 | 7,7 | 2,7 | 0,3 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | - | 18,0 | 20,7 |
| Matas Budginas | 6 | 00:00 |
7/27
25,93%
|
13/35
37,14%
|
4/7
57,14%
|
1,5 | 2,8 | 4,3 | 3,3 | 0,7 | 1,7 | 0,2 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | - | 9,5 | 10,2 |
| Deividas Jurkus | 3 | 00:00 |
9/13
69,23%
|
0/0 |
3/4
75,00%
|
3,3 | 9,3 | 12,7 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | - | 7,0 | 19,3 |
| Arminas Bračas | 6 | 00:00 |
10/18
55,56%
|
1/2
50,00%
|
4/6
66,67%
|
2,7 | 2,2 | 4,8 | 0,2 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | - | 4,5 | 7,0 |
| Audrius Karvelis | 1 | 00:00 |
8/13
61,54%
|
6/13
46,15%
|
0/2
0,00%
|
0,0 | 8,0 | 8,0 | 2,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | - | 34,0 | 25,0 |
| Andrius Sazonovas | 2 | 00:00 |
4/4
100,00%
|
2/4
50,00%
|
0/0 |
0,5 | 3,5 | 4,0 | 0,5 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | 0,0 | - | 7,0 | 11,5 |
| Lukas Motiejūnas | 3 | 00:00 |
7/21
33,33%
|
3/18
16,67%
|
6/9
66,67%
|
0,7 | 2,7 | 3,3 | 2,3 | 2,0 | 0,7 | 0,3 | 1,0 | 2,3 | 0,0 | - | 9,7 | 5,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Legionas | 7 |
190/358
53,07%
|
85/246
34,55%
|
58/101
57,43%
|
14,9 | 28,6 | 44,0 | 22,9 | 15,4 | 9,4 | 3,3 | 12,9 | 15,0 | 0,0 | 99,0 | 112,1 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-12 | PČ | Legionas - WTST-TIROLA | 128 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-03-12 | I + II | VSC-Elteros projektai - Legionas | 56 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-05-11 | PČ | Išjunk šviesą - Legionas | 68 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-12 | PČ | Legionas - WTST-TIROLA | 33 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2013-05-12 | PČ | Legionas - Ekskomisarų biuras/G7 sportas | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-05 | PČ | Legionas - UniClub | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Audrius Karvelis | 2015-05-16 | Fejaskalbeja.lt - Legionas |
34
|
|
| Osvaldas Olisevičius | 2013-04-21 | Legionas - VU Komunikacijos Fakultetas |
34
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Alvydas Žarskus | 2015-05-05 | Legionas - UniClub |
51
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Alvydas Žarskus | 2015-05-16 | Fejaskalbeja.lt - Legionas |
22
|
|
| Deividas Jurkus | 2014-01-14 | Legionas - SK Nemenčinė |
22
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Deividas Kumelis | 2015-05-05 | Legionas - UniClub |
22
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Leščinskas | 2015-05-29 | WTST-TIROLA - Legionas |
4
|
|
| Alvydas Žarskus | 2015-05-05 | Legionas - UniClub |
4
|
|
| Deividas Jurkus | 2014-01-14 | Legionas - SK Nemenčinė |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-12 | PČ | Legionas - WTST-TIROLA | 128 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-05 | PČ | Legionas - UniClub | 88 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-05 | PČ | Legionas - UniClub | 49 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-12 | PČ | Legionas - WTST-TIROLA | 33 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2015-05-29 | PČ | WTST-TIROLA - Legionas | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2015-05-05 | PČ | Legionas - UniClub | 7 |
| PLAY-OFF Didžioji Taurė | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 22 |
| Pralaimėjimų | 16 |
| Pergalių procentas | 57,89% |
| Rungtynių | 38 |
| Pelnyta taškų | 3338 |
| Praleista taškų | 3333 |
| Efektyvumas | 3616 |
| Atkovoti kamuoliai | 1531 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 456 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1071 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 670 |
| Perimti kamuoliai | 393 |
| Blokuoti metimai | 99 |
| Klaidos | 636 |
| Pražangos | 540 |
| Išprovokuotos pražangos | 594 |
| Techninės pražangos | 0 |