| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 00 |
Mindaugas Bindokas |
2 | 176cm | 88kg |
| 3 |
Domas Balčiūnas |
1 | 183cm | 93kg |
| 4 |
Slavomir Janovič |
4 | 195cm | 95kg |
| 5 |
Vaidas Bogdevičius |
1 | 175cm | 75kg |
| 7 |
Povilas Asijavičius |
3 | 185cm | 77kg |
| 8 |
Paulius Krikštaponis |
2 - 3 | 182cm | 98kg |
| 9 |
Tomaš Blaževič |
3 - 4 | 183cm | 75kg |
| 10 |
Tadas Plančiūnas |
4 | 186cm | 95kg |
| 11 |
Vitalijus Vasiljev |
2 | 173cm | 70kg |
| 12 |
Simas Krikštanas |
2 | 182cm | 80kg |
| 21 |
Žilvinas Povilaitis |
4 - 5 | 189cm | 84kg |
| 23 |
Mantas Vaitulionis |
4 - 5 | 186cm | 88kg |
| 24 |
Arvydas Šturo |
4 - 5 | 189cm | 82kg |
| 92 |
Remigijus Juodvalkis |
1 | 177cm | 76kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domas Balčiūnas | 10 | 34:30 |
31/80
38,75%
|
10/50
20,00%
|
34/58
58,62%
|
1,0 | 4,7 | 5,7 | 4,8 | 4,0 | 1,8 | 0,2 | 1,4 | 5,0 | 0,0 | -11,6 | 12,6 | 13,4 |
| Remigijus Juodvalkis | 10 | 28:19 |
46/105
43,81%
|
8/33
24,24%
|
27/35
77,14%
|
1,7 | 2,5 | 4,2 | 1,7 | 2,9 | 2,3 | 0,0 | 1,9 | 2,9 | 0,0 | -6,0 | 14,3 | 11,4 |
| Arvydas Šturo | 10 | 21:00 |
13/28
46,43%
|
1/3
33,33%
|
7/17
41,18%
|
3,0 | 5,4 | 8,4 | 1,0 | 1,9 | 0,9 | 0,4 | 2,9 | 2,0 | 0,2 | -5,4 | 3,6 | 8,8 |
| Žilvinas Povilaitis | 8 | 28:28 |
30/57
52,63%
|
0/4
0,00%
|
0/12
0,00%
|
2,4 | 3,4 | 5,8 | 1,9 | 2,1 | 0,5 | 0,4 | 2,6 | 1,8 | 0,0 | -9,1 | 7,5 | 7,6 |
| Slavomir Janovič | 4 | 25:35 |
14/33
42,42%
|
0/5
0,00%
|
5/10
50,00%
|
2,3 | 5,3 | 7,5 | 0,8 | 1,3 | 1,3 | 1,3 | 1,3 | 3,8 | 0,0 | -4,0 | 8,3 | 13,0 |
| Mantas Vaitulionis | 8 | 25:24 |
11/30
36,67%
|
6/27
22,22%
|
7/13
53,85%
|
0,8 | 3,5 | 4,3 | 1,0 | 1,9 | 1,4 | 0,4 | 3,1 | 1,6 | 0,0 | -12,3 | 5,9 | 3,8 |
| Simas Krikštanas | 5 | 20:49 |
6/16
37,50%
|
6/14
42,86%
|
4/8
50,00%
|
0,6 | 1,0 | 1,6 | 1,4 | 1,6 | 1,6 | 0,2 | 1,8 | 1,8 | 0,0 | -5,6 | 6,8 | 5,6 |
| Paulius Krikštaponis | 11 | 26:36 |
3/25
12,00%
|
19/56
33,93%
|
4/11
36,36%
|
0,5 | 2,3 | 2,7 | 2,0 | 2,5 | 0,6 | 0,2 | 2,3 | 1,0 | 0,0 | -12,3 | 6,1 | 1,9 |
| Povilas Asijavičius | 7 | 19:28 |
8/17
47,06%
|
9/29
31,03%
|
1/1
100,00%
|
0,1 | 2,0 | 2,1 | 1,4 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 3,1 | 0,0 | 0,0 | -11,7 | 6,3 | 1,9 |
| Vaidas Bogdevičius | 5 | 18:25 |
6/13
46,15%
|
5/24
20,83%
|
2/2
100,00%
|
0,6 | 0,8 | 1,4 | 2,2 | 2,4 | 0,6 | 0,0 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | -7,0 | 5,8 | 2,2 |
| Mindaugas Bindokas | 3 | 24:59 |
0/2
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,7 | 2,0 | 2,7 | 0,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | -11,7 | 0,0 | 0,0 |
| Tomaš Blaževič | 8 | 16:00 |
0/6
0,00%
|
0/8
0,00%
|
1/4
25,00%
|
0,1 | 1,3 | 1,4 | 0,1 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 2,5 | 0,5 | 0,0 | -8,5 | 0,1 | -3,1 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Ferratum | 11 |
168/412
40,78%
|
64/255
25,10%
|
92/171
53,80%
|
9,6 | 24,2 | 33,8 | 13,8 | 17,4 | 8,6 | 2,0 | 18,0 | 15,4 | 0,2 | 56,4 | 47,9 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-31 | VI | Marijampolis - Ferratum | 96 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-11-06 | VI | Ferratum - Egzistenciniai Klausimai | 36 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-07-16 | VKL Vasara | Ferratum - Burj khalifa | 71 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-31 | VI | Marijampolis - Ferratum | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2018-07-16 | VKL Vasara | Ferratum - Burj khalifa | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-30 | VI | JUDU - Ferratum | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Remigijus Juodvalkis | 2022-01-31 | Marijampolis - Ferratum |
30
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Domas Balčiūnas | 2022-01-31 | Marijampolis - Ferratum |
31
|
|
| Domas Balčiūnas | 2022-01-26 | KK Juoda Balta 2 - Ferratum |
31
|
|
| Mindaugas Bindokas | 2019-04-26 | Ferratum - Meradog |
31
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Remigijus Juodvalkis | 2022-01-31 | Marijampolis - Ferratum |
14
|
|
| Giorgi Mačavariani | 2020-02-12 | Elektrėnų PGT - Ferratum |
14
|
|
| Domas Balčiūnas | 2020-01-22 | KK Kariūnas NETINKA - Ferratum |
14
|
|
| Arvydas Šturo | 2019-12-10 | Baldų Arsenalas - Ferratum |
14
|
|
| Tadas Plančiūnas | 2019-05-08 | Nepilkit Baranauskui - Ferratum |
14
|
|
| Arvydas Šturo | 2019-02-12 | Ferratum - UwB |
14
|
|
| Slavomir Janovič | 2018-12-18 | Ferratum - M.K.Č. |
14
|
|
| Arvydas Šturo | 2018-12-11 | Ferratum - BIL |
14
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Domas Balčiūnas | 2022-01-31 | Marijampolis - Ferratum |
11
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Slavomir Janovič | 2021-11-30 | JUDU - Ferratum |
3
|
|
| Arvydas Šturo | 2019-11-18 | Ferratum - Elektrėnų PGT |
3
|
|
| Žilvinas Povilaitis | 2019-03-12 | Ferratum - BIL |
3
|
|
| Arvydas Šturo | 2019-02-26 | Ferratum - Don Pedro užkandinė |
3
|
|
| Arvydas Šturo | 2018-11-20 | Ferratum - Experienced |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-31 | VI | Marijampolis - Ferratum | 96 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-17 | VI | Ferratum - Krepšinio klubas | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-31 | VI | Marijampolis - Ferratum | 51 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-31 | VI | Marijampolis - Ferratum | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2022-01-09 | VI | Krepšinio klubas - Ferratum | 13 |
| 2021-12-09 | VI | Majamis - Ferratum | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-30 | VI | JUDU - Ferratum | 7 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 9 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 28 |
| Pralaimėjimų | 40 |
| Pergalių procentas | 41,18% |
| Rungtynių | 68 |
| Pelnyta taškų | 3627 |
| Praleista taškų | 4292 |
| Efektyvumas | 3299 |
| Atkovoti kamuoliai | 2839 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 789 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2050 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 770 |
| Perimti kamuoliai | 567 |
| Blokuoti metimai | 133 |
| Klaidos | 1181 |
| Pražangos | 952 |
| Išprovokuotos pražangos | 947 |
| Techninės pražangos | 6 |