| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Gintautas Rimkevičius |
4 - 5 | 196cm | 95kg | |
| 1 |
Simonas Šeškas |
4 - 3 | 188cm | 90kg |
| 5 |
Robertas Dauskurtas |
4 - 5 | 189cm | 97kg |
| 7 |
Andrius Baronas |
4 - 5 | 205cm | 100kg |
| 8 |
Aivaras Rimkevičius |
2 | 185cm | 76kg |
| 9 |
Donatas Puzeris |
1 | 175cm | 80kg |
| 15 |
Martynas Mažeika |
2 | 185cm | 90kg |
| 16 |
Mantas Šeputis |
4 - 5 | 189cm | 100kg |
| 22 |
Jonas Kumža |
3 | 187cm | 88kg |
| 24 |
Julius Jakas |
5 | 197cm | 80kg |
| 33 |
Povilas Meškėnas |
1 | 182cm | 92kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivaras Rimkevičius | 20 | 30:19 |
81/179
45,25%
|
26/97
26,80%
|
17/25
68,00%
|
2,4 | 3,7 | 6,1 | 2,3 | 2,9 | 3,4 | 0,3 | 1,7 | 2,0 | 0,0 | -3,6 | 12,9 | 13,5 |
| Martynas Mažeika | 21 | 29:48 |
69/163
42,33%
|
77/252
30,56%
|
34/49
69,39%
|
0,7 | 2,3 | 3,0 | 2,2 | 4,1 | 2,8 | 0,0 | 1,4 | 3,3 | 0,0 | -4,9 | 19,2 | 11,4 |
| Jonas Kumža | 19 | 27:35 |
45/89
50,56%
|
31/92
33,70%
|
24/28
85,71%
|
1,1 | 4,3 | 5,4 | 2,9 | 3,2 | 2,2 | 0,4 | 2,6 | 2,1 | 0,0 | -1,6 | 10,9 | 12,2 |
| Povilas Meškėnas | 20 | 29:19 |
54/123
43,90%
|
9/53
16,98%
|
24/36
66,67%
|
0,7 | 2,6 | 3,3 | 2,9 | 3,3 | 2,5 | 0,0 | 2,6 | 3,2 | 0,0 | -2,8 | 8,0 | 7,7 |
| Julius Jakas | 16 | 21:47 |
35/66
53,03%
|
3/8
37,50%
|
6/11
54,55%
|
1,9 | 2,9 | 4,8 | 0,4 | 1,5 | 1,6 | 0,1 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | -1,2 | 5,3 | 7,4 |
| Simonas Šeškas | 19 | 22:56 |
29/74
39,19%
|
3/7
42,86%
|
3/6
50,00%
|
2,4 | 3,4 | 5,8 | 0,6 | 1,1 | 0,8 | 0,1 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 0,1 | 3,5 | 6,1 |
| Mantas Šeputis | 17 | 23:32 |
22/58
37,93%
|
6/16
37,50%
|
2/7
28,57%
|
1,4 | 4,1 | 5,4 | 0,2 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 2,1 | 0,8 | 0,0 | -4,1 | 3,8 | 5,5 |
| Andrius Baronas | 8 | 28:45 |
20/55
36,36%
|
0/1
0,00%
|
5/17
29,41%
|
3,0 | 5,0 | 8,0 | 0,5 | 2,3 | 1,1 | 0,6 | 2,8 | 2,1 | 0,0 | -5,8 | 5,6 | 7,0 |
| Robertas Dauskurtas | 15 | 14:00 |
9/25
36,00%
|
1/3
33,33%
|
0/0 |
1,1 | 1,1 | 2,3 | 0,5 | 0,5 | 0,6 | 0,1 | 1,9 | 0,3 | 0,0 | -5,2 | 1,4 | 1,4 |
| Donatas Puzeris | 21 | 10:36 |
20/51
39,22%
|
3/18
16,67%
|
0/0 |
0,3 | 0,6 | 0,9 | 0,5 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | -2,0 | 2,2 | 0,2 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| FOKUSAS | 21 |
384/883
43,49%
|
159/547
29,07%
|
115/179
64,25%
|
11,5 | 24,0 | 35,5 | 11,9 | 18,2 | 14,1 | 1,5 | 15,3 | 13,5 | 0,0 | 64,4 | 62,0 |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonas Kumža | 2 | 00:00 |
6/14
42,86%
|
6/19
31,58%
|
4/4
100,00%
|
1,0 | 7,0 | 8,0 | 3,0 | 1,5 | 4,0 | 0,5 | 1,5 | 3,0 | 0,0 | 1,5 | 17,0 | 22,0 |
| Martynas Mažeika | 2 | 35:17 |
13/28
46,43%
|
9/25
36,00%
|
1/2
50,00%
|
1,5 | 1,5 | 3,0 | 3,5 | 3,5 | 2,5 | 0,0 | 2,0 | 4,0 | 0,0 | -5,0 | 27,0 | 18,5 |
| Povilas Meškėnas | 2 | 28:03 |
6/12
50,00%
|
3/5
60,00%
|
4/6
66,67%
|
1,0 | 3,0 | 4,0 | 4,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | -5,5 | 12,5 | 12,5 |
| Aivaras Rimkevičius | 1 | 32:46 |
6/11
54,55%
|
1/3
33,33%
|
0/0 |
2,0 | 1,0 | 3,0 | 4,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | -13,0 | 15,0 | 19,0 |
| Simonas Šeškas | 2 | 16:52 |
2/5
40,00%
|
0/0 |
0/1
0,00%
|
3,0 | 3,0 | 6,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 4,5 | 2,0 | 6,5 |
| Andrius Baronas | 1 | 36:01 |
2/7
28,57%
|
0/1
0,00%
|
4/6
66,67%
|
0,0 | 6,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 12,0 | 8,0 | 11,0 |
| Mantas Šeputis | 2 | 27:10 |
3/12
25,00%
|
1/3
33,33%
|
0/0 |
2,0 | 4,0 | 6,0 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -5,5 | 4,5 | 4,5 |
| Julius Jakas | 2 | 17:49 |
3/8
37,50%
|
0/0 |
0/0 |
1,5 | 2,0 | 3,5 | 0,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | -5,5 | 3,0 | 3,5 |
| Robertas Dauskurtas | 1 | 09:55 |
1/4
25,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| FOKUSAS | 2 |
42/101
41,58%
|
20/56
35,71%
|
13/19
68,42%
|
11,5 | 24,5 | 36,0 | 14,5 | 12,0 | 13,5 | 2,0 | 12,5 | 13,5 | 0,0 | 78,5 | 83,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-01-27 | III | FOKUSAS - SportasSveikata.lt | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2015-01-27 | III | FOKUSAS - SportasSveikata.lt | 37 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2015-04-12 | III | 2GEN - FOKUSAS | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2015-02-17 | III | FOKUSAS - Gustum | 19 |
| 2015-01-27 | III | FOKUSAS - SportasSveikata.lt | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2015-11-18 | II | NORMALIOK - FOKUSAS | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2015-04-12 | III | 2GEN - FOKUSAS | 6 |
| 2015-03-17 | III | SK Centauras - FOKUSAS | 6 |
| 2014-11-19 | III | Gustum - FOKUSAS | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Mažeika | 2016-03-16 | FOKUSAS - Kočėlas |
31
|
|
| Martynas Mažeika | 2016-03-02 | FOKUSAS - Vievio Žiedas |
31
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Aivaras Rimkevičius | 2016-03-02 | FOKUSAS - Vievio Žiedas |
33
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Andrius Baronas | 2015-11-30 | Kumštis - FOKUSAS |
14
|
|
| Andrius Baronas | 2015-03-24 | FOKUSAS - SK Centauras |
14
|
|
| Andrius Baronas | 2015-02-12 | Lyderiai - FOKUSAS |
14
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Povilas Meškėnas | 2016-03-02 | FOKUSAS - Vievio Žiedas |
7
|
|
| Povilas Meškėnas | 2016-02-14 | Electrolux II - FOKUSAS |
7
|
|
| Jonas Kumža | 2016-02-04 | Kočėlas - FOKUSAS |
7
|
|
| Aivaras Rimkevičius | 2015-03-24 | FOKUSAS - SK Centauras |
7
|
|
| Aivaras Rimkevičius | 2015-01-27 | FOKUSAS - SportasSveikata.lt |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Mažeika | 2015-11-18 | NORMALIOK - FOKUSAS |
9
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Jonas Kumža | 2015-11-30 | Kumštis - FOKUSAS |
3
|
|
| Aivaras Rimkevičius | 2015-03-17 | SK Centauras - FOKUSAS |
3
|
|
| Raimundas Kumža | 2014-11-11 | FOKUSAS - NK Gaugija |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-01-16 | Taurė | VPP-Imperialstone.com - FOKUSAS | 85 |
| 2015-11-18 | II | NORMALIOK - FOKUSAS | 85 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-02-25 | II | Kažkur Matyti - FOKUSAS | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-03-16 | II | FOKUSAS - Kočėlas | 45 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-02-14 | II | Electrolux II - FOKUSAS | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2015-11-18 | II | NORMALIOK - FOKUSAS | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2015-11-30 | II | Kumštis - FOKUSAS | 5 |
| 3 kvalifikacijos etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 2 kvalifikacijos etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| II Lyga 1/32 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| II Lyga Reguliarusis antras etapas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 8 |
| II lyga reguliarus | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 19 |
| Pralaimėjimų | 24 |
| Pergalių procentas | 44,19% |
| Rungtynių | 43 |
| Pelnyta taškų | 2857 |
| Praleista taškų | 2842 |
| Efektyvumas | 2942 |
| Atkovoti kamuoliai | 1708 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 580 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1138 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 538 |
| Perimti kamuoliai | 567 |
| Blokuoti metimai | 101 |
| Klaidos | 793 |
| Pražangos | 588 |
| Išprovokuotos pražangos | 607 |
| Techninės pražangos | 0 |