2011 - 2012m.: VKL - C Lyga Diremta Taurė - debiutantai.
| Rungtyniauti negali | Nuobaudos data | |
|---|---|---|
| Paulius Jasukaitis | 2024-05-19 |
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Mindaugas Čekys |
2 | 185cm | 78kg |
| 0 |
Egidijus Poškus |
4 | 188cm | 80kg |
| 4 |
Steponas Purvinys |
1 - 2 | 179cm | 70kg |
| 5 |
Edvard Tomašėvič |
4 - 5 | 193cm | 99kg |
| 7 |
Paulius Jasukaitis |
1 | 191cm | 80kg |
| 8 |
Marius Matonis |
3 | 187cm | 82kg |
| 9 |
Laimonas Kondrotas |
3 | 192cm | 93kg |
| 11 |
Pranas Vaidotas Šarka |
4 | 194cm | 80kg |
| 13 |
Paulius Mackevičius |
3 | 193cm | 77kg |
| 23 |
Donatas Lesnik |
1 | 174cm | 65kg |
| 24 |
Kęstutis Juonys |
2 | 190cm | 87kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paulius Mackevičius | 16 | 00:00 |
100/201
49,75%
|
19/62
30,65%
|
29/50
58,00%
|
1,4 | 4,4 | 5,8 | 1,5 | 2,3 | 1,6 | 0,9 | 1,7 | 2,4 | 0,0 | - | 17,9 | 15,8 |
| Paulius Jasukaitis | 15 | 00:00 |
58/131
44,27%
|
36/125
28,80%
|
49/60
81,67%
|
0,7 | 3,2 | 3,9 | 3,5 | 4,5 | 1,3 | 0,2 | 3,0 | 4,3 | 0,0 | - | 18,2 | 12,4 |
| Laimonas Kondrotas | 15 | 00:00 |
32/60
53,33%
|
7/24
29,17%
|
24/40
60,00%
|
2,3 | 3,3 | 5,6 | 0,7 | 2,3 | 2,8 | 0,9 | 2,4 | 2,4 | 0,0 | - | 7,3 | 10,9 |
| Kęstutis Juonys | 19 | 00:00 |
34/89
38,20%
|
14/76
18,42%
|
28/49
57,14%
|
1,2 | 3,1 | 4,2 | 2,1 | 2,7 | 1,6 | 0,2 | 2,6 | 2,3 | 0,0 | - | 7,3 | 5,1 |
| Edvard Tomašėvič | 16 | 00:00 |
29/62
46,77%
|
0/0 |
9/16
56,25%
|
2,1 | 2,4 | 4,5 | 0,4 | 1,3 | 1,6 | 0,7 | 3,2 | 0,9 | 0,0 | - | 4,2 | 5,3 |
| Steponas Purvinys | 19 | 00:00 |
18/34
52,94%
|
9/48
18,75%
|
13/19
68,42%
|
0,5 | 1,2 | 1,7 | 1,3 | 2,5 | 0,7 | 0,1 | 1,2 | 1,1 | 0,0 | - | 4,0 | 1,9 |
| Pranas Vaidotas Šarka | 5 | 00:00 |
4/7
57,14%
|
1/2
50,00%
|
2/2
100,00%
|
1,6 | 1,8 | 3,4 | 0,6 | 1,2 | 1,4 | 0,0 | 2,4 | 0,6 | 0,0 | - | 2,6 | 4,2 |
| Mindaugas Čekys | 4 | 00:00 |
16/48
33,33%
|
2/9
22,22%
|
7/8
87,50%
|
1,8 | 1,8 | 3,5 | 1,5 | 2,8 | 0,8 | 0,0 | 2,5 | 2,3 | 0,0 | - | 11,3 | 4,0 |
| Donatas Lesnik | 6 | 00:00 |
2/7
28,57%
|
1/4
25,00%
|
1/2
50,00%
|
0,3 | 0,8 | 1,2 | 0,7 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | - | 1,3 | 1,0 |
| Marius Matonis | 6 | 00:00 |
2/5
40,00%
|
3/15
20,00%
|
2/2
100,00%
|
0,0 | 1,7 | 1,7 | 0,2 | 2,2 | 1,2 | 0,3 | 1,2 | 0,0 | 0,0 | - | 2,5 | 0,0 |
| Egidijus Poškus | 3 | 00:00 |
2/10
20,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,3 | 2,3 | 3,7 | 0,3 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 3,7 | 0,3 | 0,0 | - | 1,3 | -1,3 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Hansa Teleradijo kompanija 2 | 19 |
357/806
44,29%
|
103/427
24,12%
|
195/304
64,14%
|
10,9 | 22,3 | 33,2 | 10,7 | 20,7 | 11,6 | 3,3 | 18,5 | 15,3 | 0,0 | 64,1 | 52,5 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-07 | II | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 | 100 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-10-26 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SKM-95 | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-10-26 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SKM-95 | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-07 | II | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-01-07 | II | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 | 19 |
| 2011-10-26 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SKM-95 | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-21 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SmartMill | 7 |
| 2012-01-18 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - BC KSP | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Mackevičius | 2012-01-07 | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 |
39
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Mackevičius | 2012-01-07 | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 |
48
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Mackevičius | 2012-03-21 | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SmartMill |
12
|
|
| Laimonas Kondrotas | 2011-11-12 | Lithoc - Hansa Teleradijo kompanija 2 |
12
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Jasukaitis | 2011-12-14 | Hansa Teleradijo kompanija 2 - Kočėlas |
7
|
|
| Paulius Jasukaitis | 2011-11-23 | Hansa Teleradijo kompanija 2 - BC Salininkai |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Laimonas Kondrotas | 2012-01-18 | Hansa Teleradijo kompanija 2 - BC KSP |
7
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-07 | II | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 | 100 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-10-26 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SKM-95 | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-10-26 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SKM-95 | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-01-07 | II | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-01-07 | II | SKM-95 - Hansa Teleradijo kompanija 2 | 19 |
| 2011-10-26 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SKM-95 | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2012-03-21 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - SmartMill | 7 |
| 2012-01-18 | II | Hansa Teleradijo kompanija 2 - BC KSP | 7 |
| 2 etapas TOP ir BOTTOM grupės | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Reguliarusis sezonas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 9 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 14 |
| Pergalių procentas | 26,32% |
| Rungtynių | 19 |
| Pelnyta taškų | 1217 |
| Praleista taškų | 1363 |
| Efektyvumas | 997 |
| Atkovoti kamuoliai | 631 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 207 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 424 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 203 |
| Perimti kamuoliai | 221 |
| Blokuoti metimai | 62 |
| Klaidos | 394 |
| Pražangos | 352 |
| Išprovokuotos pražangos | 291 |
| Techninės pražangos | 0 |