Treneris: Justas Katauskas.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Egidijus Paulauskas |
3 - 4 | 189cm | 85kg |
| 4 |
Vilius Urniežius |
1 | 180cm | 80kg |
| 5 |
Vaidotas Jakavičius |
1 | 184cm | 93kg |
| 6 |
Nerijus Adomaitis |
2 - 3 | 186cm | 95kg |
| 8 |
Mindaugas Sutkus |
1 | 187cm | 90kg |
| 10 |
Gediminas Ubartas |
1 | 176cm | 76kg |
| 11 |
Vytautas Ubartas |
4 - 5 | 201cm | 95kg |
| 13 |
Žilvinas Ivanauskas |
2 | 181cm | 91kg |
| 28 |
Justas Katauskas |
4 | 189cm | 86kg |
| 29 |
Remigijus Bartkus |
3 - 4 | 195cm | 93kg |
| 69 |
Audrius Jaraminas |
5 | 190cm | 111kg |
| 88 |
Žygimantas Ubartas |
4 | 185cm | 100kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vytautas Ubartas | 9 | 31:54 |
54/116
46,55%
|
0/1
0,00%
|
29/46
63,04%
|
7,2 | 7,6 | 14,8 | 4,3 | 2,8 | 0,4 | 0,9 | 2,2 | 4,7 | 0,1 | 8,6 | 15,2 | 26,4 |
| Vilius Urniežius | 10 | 30:27 |
31/75
41,33%
|
4/17
23,53%
|
15/23
65,22%
|
1,5 | 2,7 | 4,2 | 6,4 | 2,5 | 2,6 | 0,1 | 1,2 | 2,5 | 0,1 | 7,0 | 8,9 | 14,5 |
| Mindaugas Sutkus | 8 | 31:43 |
20/46
43,48%
|
20/65
30,77%
|
9/15
60,00%
|
1,0 | 5,9 | 6,9 | 3,9 | 1,6 | 2,5 | 0,1 | 1,8 | 2,0 | 0,0 | 9,8 | 13,6 | 16,0 |
| Egidijus Paulauskas | 7 | 23:49 |
33/54
61,11%
|
2/8
25,00%
|
8/21
38,10%
|
3,1 | 6,0 | 9,1 | 2,6 | 0,9 | 0,7 | 0,1 | 2,9 | 1,9 | 0,0 | 11,1 | 11,4 | 16,4 |
| Vaidotas Jakavičius | 6 | 24:27 |
26/60
43,33%
|
5/15
33,33%
|
20/36
55,56%
|
2,3 | 3,0 | 5,3 | 3,8 | 3,3 | 1,5 | 0,2 | 3,0 | 5,2 | 0,0 | 6,7 | 14,5 | 14,2 |
| Remigijus Bartkus | 8 | 26:02 |
29/78
37,18%
|
5/17
29,41%
|
9/16
56,25%
|
1,4 | 5,5 | 6,9 | 0,9 | 1,3 | 1,4 | 1,0 | 3,0 | 1,8 | 0,0 | 5,0 | 10,3 | 9,4 |
| Nerijus Adomaitis | 8 | 26:21 |
24/56
42,86%
|
14/40
35,00%
|
5/13
38,46%
|
1,6 | 3,0 | 4,6 | 1,5 | 1,9 | 1,5 | 0,1 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 7,6 | 11,9 | 7,5 |
| Žilvinas Ivanauskas | 8 | 17:13 |
8/18
44,44%
|
11/39
28,21%
|
6/14
42,86%
|
0,5 | 2,0 | 2,5 | 1,0 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 2,9 | 1,9 | 0,0 | 0,8 | 6,9 | 3,1 |
| Justas Katauskas | 9 | 03:26 |
3/5
60,00%
|
1/1
100,00%
|
2/2
100,00%
|
0,2 | 0,7 | 0,9 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 0,1 | 0,2 | 0,0 | 2,1 | 1,2 | 2,2 |
| Žygimantas Ubartas | 10 | 14:49 |
15/33
45,45%
|
0/2
0,00%
|
1/6
16,67%
|
1,1 | 1,9 | 3,0 | 0,5 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 2,8 | 0,3 | 0,0 | -1,9 | 3,1 | 1,3 |
| Audrius Jaraminas | 7 | 14:55 |
8/29
27,59%
|
1/1
100,00%
|
1/3
33,33%
|
0,6 | 1,1 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 0,4 | 0,0 | 2,1 | 0,6 | 0,0 | 1,4 | 2,9 | 0,9 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| ismegink.lt | 10 |
251/570
44,04%
|
63/206
30,58%
|
105/195
53,85%
|
16,9 | 31,9 | 48,8 | 21,5 | 13,5 | 10,3 | 2,1 | 20,1 | 17,5 | 0,2 | 79,6 | 91,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-23 | PČ | ismegink.lt - Marijampolis | 105 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-05-01 | PČ | Zulu team - ismegink.lt | 40 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-23 | PČ | ismegink.lt - Marijampolis | 69 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-21 | PČ | ismegink.lt - Vilko Brolija | 35 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2016-04-13 | PČ | Avedus - ismegink.lt | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2014-05-01 | PČ | Telšiai - ismegink.lt | 10 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Ubartas | 2019-05-06 | Vilko Brolija - ismegink.lt |
24
|
|
| Vytautas Ubartas | 2018-05-29 | ismegink.lt - Tirola |
24
|
|
| Eimantas Vasiliauskas | 2017-05-14 | BC Spartakas - ismegink.lt |
24
|
|
| Mindaugas Sutkus | 2014-05-15 | Pavasariniai kačiukai - ismegink.lt |
24
|
|
| Mindaugas Sutkus | 2014-04-29 | ismegink.lt - PC OZAS |
24
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Ubartas | 2019-04-23 | ismegink.lt - Marijampolis |
41
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Ubartas | 2019-05-06 | Vilko Brolija - ismegink.lt |
21
|
|
| Vytautas Ubartas | 2014-05-15 | Pavasariniai kačiukai - ismegink.lt |
21
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vilius Urniežius | 2019-05-13 | ismegink.lt - Žalgiris 1410 |
10
|
|
| Vaidotas Jakavičius | 2016-05-10 | Senieji Trakai - ismegink.lt |
10
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Sutkus | 2019-06-03 | ismegink.lt - BC Salininkai |
6
|
|
| Mindaugas Sutkus | 2016-06-11 | ismegink.lt - BC Spartakas |
6
|
|
| Vytautas Ubartas | 2014-05-07 | ismegink.lt - This Is Africa |
6
|
|
| Gediminas Ubartas | 2014-05-04 | Lithoc - ismegink.lt |
6
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-23 | PČ | ismegink.lt - Marijampolis | 105 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-09 | PČ | ismegink.lt - LT2021 | 60 |
| 2019-04-30 | PČ | Craptors - ismegink.lt | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-23 | PČ | ismegink.lt - Marijampolis | 69 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-21 | PČ | ismegink.lt - Vilko Brolija | 35 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-06-03 | PČ | ismegink.lt - BC Salininkai | 17 |
| 2019-05-09 | PČ | ismegink.lt - LT2021 | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-06-05 | PČ | KK Alkani - ismegink.lt | 3 |
| 2019-05-27 | PČ | Bench warmers - ismegink.lt | 3 |
| 2019-05-09 | PČ | ismegink.lt - LT2021 | 3 |
| Finalai | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Pusfinalis | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| PLAY-OFF: 1/8 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| PLAY-OFF: 1/4 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 28 |
| Pralaimėjimų | 12 |
| Pergalių procentas | 70,00% |
| Rungtynių | 40 |
| Pelnyta taškų | 2710 |
| Praleista taškų | 2553 |
| Efektyvumas | 2907 |
| Atkovoti kamuoliai | 1727 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 571 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1156 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 627 |
| Perimti kamuoliai | 437 |
| Blokuoti metimai | 105 |
| Klaidos | 629 |
| Pražangos | 715 |
| Išprovokuotos pražangos | 739 |
| Techninės pražangos | 6 |