| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Ignas Aukstinis |
3 | 180cm | 83kg | |
| 2 |
Mindaugas Gružys |
2 | 179cm | 72kg |
| 3 |
Medardas Pauliukėnas |
3 - 4 | 191cm | 87kg |
| 8 |
Rytis Karnišauskas |
2 - 3 | 187cm | 85kg |
| 8 |
Tomas Biekša |
1 | 185cm | 85kg |
| 11 |
Kipras Dankevičius |
4 - 5 | 197cm | 100kg |
| 11 |
Modestas Saročka |
4 - 5 | 193cm | 90kg |
| 16 |
Lukas Klimavičius |
3 - 4 | 192cm | 86kg |
| 20 |
Titas Kavalnis |
4 - 5 | 190cm | 75kg |
| 69 |
Povilas Reinotas |
2 - 3 | 186cm | 80kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Gružys | 6 | 34:44 |
20/36
55,56%
|
23/59
38,98%
|
18/25
72,00%
|
0,7 | 5,0 | 5,7 | 5,5 | 3,2 | 2,2 | 0,0 | 1,0 | 5,7 | 0,0 | 2,0 | 21,2 | 26,2 |
| Medardas Pauliukėnas | 7 | 33:04 |
34/70
48,57%
|
14/45
31,11%
|
12/17
70,59%
|
1,6 | 5,3 | 6,9 | 3,4 | 1,9 | 1,4 | 1,0 | 1,7 | 3,3 | 0,0 | 4,3 | 17,4 | 19,6 |
| Tomas Biekša | 6 | 36:55 |
25/44
56,82%
|
9/36
25,00%
|
15/22
68,18%
|
0,7 | 5,0 | 5,7 | 4,0 | 4,3 | 0,7 | 0,0 | 2,8 | 3,7 | 0,0 | 2,2 | 15,3 | 13,3 |
| Lukas Klimavičius | 7 | 27:40 |
15/40
37,50%
|
4/20
20,00%
|
2/5
40,00%
|
1,1 | 6,3 | 7,4 | 1,0 | 2,7 | 1,9 | 1,7 | 3,0 | 1,4 | 0,0 | 3,3 | 6,3 | 7,7 |
| Kipras Dankevičius | 5 | 18:28 |
13/19
68,42%
|
0/4
0,00%
|
4/6
66,67%
|
1,2 | 2,8 | 4,0 | 1,0 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 3,0 | 6,0 | 6,8 |
| Titas Kavalnis | 6 | 23:16 |
11/27
40,74%
|
1/4
25,00%
|
3/7
42,86%
|
2,0 | 2,7 | 4,7 | 0,3 | 2,2 | 1,2 | 0,5 | 2,2 | 1,3 | 0,0 | -1,3 | 4,7 | 4,5 |
| Rytis Karnišauskas | 5 | 17:53 |
4/11
36,36%
|
5/12
41,67%
|
1/1
100,00%
|
0,4 | 2,4 | 2,8 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,4 | 1,4 | 0,4 | 0,0 | -4,4 | 4,8 | 5,2 |
| Povilas Reinotas | 5 | 25:49 |
2/3
66,67%
|
6/26
23,08%
|
0/0 |
0,8 | 3,6 | 4,4 | 0,8 | 0,4 | 1,0 | 0,0 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | -4,8 | 4,4 | 4,4 |
| Modestas Saročka | 5 | 12:56 |
3/10
30,00%
|
1/2
50,00%
|
1/2
50,00%
|
1,2 | 1,0 | 2,2 | 0,2 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | -4,2 | 2,0 | 2,0 |
| Ignas Aukstinis | 3 | 09:42 |
0/3
0,00%
|
1/2
50,00%
|
1/3
33,33%
|
0,0 | 0,7 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | -4,3 | 1,3 | -1,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Bench warmers | 7 |
127/263
48,29%
|
64/210
30,48%
|
57/88
64,77%
|
8,1 | 29,7 | 37,9 | 15,0 | 15,3 | 8,9 | 3,4 | 14,9 | 15,6 | 0,0 | 71,9 | 77,7 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-09 | PČ | BC Salininkai - Bench warmers | 80 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-16 | PČ | Jonažolių kaimas - Bench warmers | 56 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-23 | PČ | Bench warmers - Lietuvos Rytas | 45 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-29 | PČ | PwC Lietuva - Bench warmers | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-04-16 | PČ | Jonažolių kaimas - Bench warmers | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-23 | PČ | Bench warmers - Lietuvos Rytas | 6 |
| 2019-04-16 | PČ | Jonažolių kaimas - Bench warmers | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Gružys | 2019-05-09 | BC Salininkai - Bench warmers |
33
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Gružys | 2019-05-09 | BC Salininkai - Bench warmers |
41
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Titas Kavalnis | 2019-04-25 | VKM 2002 - 2 - Bench warmers |
15
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Gružys | 2019-05-27 | Bench warmers - ismegink.lt |
10
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Mindaugas Gružys | 2019-05-27 | Bench warmers - ismegink.lt |
4
|
|
| Lukas Klimavičius | 2019-04-25 | VKM 2002 - 2 - Bench warmers |
4
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Lukas Klimavičius | 2019-05-23 | Bench warmers - Lietuvos Rytas |
5
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-09 | PČ | BC Salininkai - Bench warmers | 80 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-16 | PČ | Jonažolių kaimas - Bench warmers | 56 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-23 | PČ | Bench warmers - Lietuvos Rytas | 45 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-29 | PČ | PwC Lietuva - Bench warmers | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-04-16 | PČ | Jonažolių kaimas - Bench warmers | 11 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-05-23 | PČ | Bench warmers - Lietuvos Rytas | 6 |
| 2019-04-16 | PČ | Jonažolių kaimas - Bench warmers | 6 |
| PLAY-OFF: 1/8 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| PLAY-OFF: 1/4 finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Pergalių procentas | 57,14% |
| Rungtynių | 7 |
| Pelnyta taškų | 503 |
| Praleista taškų | 502 |
| Efektyvumas | 544 |
| Atkovoti kamuoliai | 265 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 57 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 208 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 105 |
| Perimti kamuoliai | 62 |
| Blokuoti metimai | 24 |
| Klaidos | 107 |
| Pražangos | 104 |
| Išprovokuotos pražangos | 109 |
| Techninės pražangos | 0 |