| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Tomas Ogintas |
3 - 4 | 183cm | 85kg |
|
Tomas Mačionis |
3 | 189cm | 95kg | |
| 1 |
Marius Mažeika |
2 - 3 | 185cm | 82kg |
| 1 |
Domantas Večerskis |
2 - 3 | 185cm | 90kg |
| 1 |
Žilvinas Riškevičius |
2 - 3 | 184cm | 89kg |
| 3 |
Karolis Žižys |
5 | 196cm | 100kg |
| 4 |
Valdas Zaramba |
1 | 180cm | 80kg |
| 7 |
Andrius Dabulevičius |
2 - 3 | 184cm | 86kg |
| 9 |
Mateusz Karpinski |
5 | 198cm | 110kg |
| 11 |
Viktoras Malakauskas |
2 - 3 | 184cm | 102kg |
| 12 |
Nikita Fadejevas |
2 - 3 | 185cm | 78kg |
| 13 |
Norbertas Radzevičius |
1 | 182cm | 85kg |
| 19 |
Alius Didžiokas |
1 | 178cm | 85kg |
| 19 |
Gintautas Zaleckas |
2 - 3 | 182cm | 88kg |
| 22 |
Remigijus Zaleskas |
2 - 3 | 184cm | 91kg |
| 23 |
Vytautas Petrauskas |
3 - 4 | 195cm | 95kg |
| 24 |
Edgaras Gotoveckas |
3 - 4 | 190cm | 91kg |
| 77 |
Andrius Mizgiris |
1 | 176cm | 77kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vytautas Petrauskas | 14 | 32:01 |
89/193
46,11%
|
10/47
21,28%
|
31/48
64,58%
|
3,6 | 8,7 | 12,4 | 1,0 | 2,1 | 1,1 | 2,1 | 1,9 | 3,0 | 0,0 | -2,4 | 17,1 | 21,2 |
| Domantas Večerskis | 13 | 33:03 |
33/68
48,53%
|
24/84
28,57%
|
26/44
59,09%
|
1,0 | 5,1 | 6,1 | 3,8 | 4,5 | 1,5 | 0,2 | 1,5 | 2,9 | 0,0 | -2,4 | 12,6 | 12,5 |
| Andrius Mizgiris | 11 | 27:04 |
8/19
42,11%
|
23/57
40,35%
|
15/24
62,50%
|
0,9 | 2,2 | 3,1 | 3,8 | 2,8 | 1,4 | 0,0 | 2,3 | 1,9 | 0,0 | -1,2 | 9,1 | 9,3 |
| Karolis Žižys | 14 | 27:03 |
33/66
50,00%
|
6/33
18,18%
|
16/34
47,06%
|
1,3 | 3,0 | 4,3 | 1,9 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 2,4 | 2,7 | 0,0 | -4,9 | 7,1 | 6,9 |
| Mateusz Karpinski | 7 | 23:53 |
26/59
44,07%
|
0/0 |
9/21
42,86%
|
2,7 | 2,9 | 5,6 | 1,3 | 1,4 | 0,6 | 0,9 | 2,0 | 1,9 | 0,0 | -3,6 | 8,7 | 9,0 |
| Edgaras Gotoveckas | 15 | 20:46 |
13/34
38,24%
|
18/59
30,51%
|
12/20
60,00%
|
0,7 | 2,5 | 3,2 | 1,2 | 2,1 | 1,1 | 0,2 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | -6,1 | 6,1 | 3,6 |
| Nikita Fadejevas | 16 | 22:31 |
14/44
31,82%
|
20/90
22,22%
|
4/10
40,00%
|
0,8 | 2,2 | 2,9 | 1,6 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | -2,0 | 5,8 | 3,3 |
| Remigijus Zaleskas | 7 | 14:48 |
11/23
47,83%
|
7/19
36,84%
|
0/2
0,00%
|
1,1 | 1,6 | 2,7 | 0,3 | 1,1 | 0,7 | 0,1 | 1,4 | 0,1 | 0,0 | -5,9 | 6,1 | 3,9 |
| Marius Mažeika | 6 | 12:10 |
5/11
45,45%
|
1/1
100,00%
|
0/0 |
1,3 | 2,0 | 3,3 | 0,3 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 1,3 | 0,2 | 0,0 | -5,3 | 2,2 | 3,3 |
| Valdas Zaramba | 10 | 17:20 |
11/30
36,67%
|
0/2
0,00%
|
5/7
71,43%
|
1,0 | 1,1 | 2,1 | 1,5 | 1,5 | 0,3 | 0,0 | 2,0 | 1,1 | 0,0 | -11,5 | 2,7 | 1,9 |
| Viktoras Malakauskas | 12 | 15:44 |
8/17
47,06%
|
5/22
22,73%
|
5/6
83,33%
|
0,1 | 1,9 | 2,0 | 0,4 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 1,9 | 0,5 | 0,0 | -6,7 | 3,0 | 0,9 |
| Andrius Dabulevičius | 13 | 09:51 |
3/20
15,00%
|
3/6
50,00%
|
0/2
0,00%
|
0,5 | 1,2 | 1,6 | 0,5 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | -6,7 | 1,2 | 0,6 |
| Tomas Ogintas | 6 | 11:12 |
4/11
36,36%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,8 | 1,7 | 2,5 | 0,5 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | -1,2 | 1,3 | 1,2 |
| Alius Didžiokas | 3 | 07:13 |
0/0 |
2/5
40,00%
|
0/0 |
0,3 | 0,3 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | -1,3 | 2,0 | 1,0 |
| Norbertas Radzevičius | 3 | 05:08 |
0/1
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,7 | 0,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -3,0 | 0,0 | -0,3 |
| Gintautas Zaleckas | 7 | 04:56 |
0/1
0,00%
|
0/7
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | -5,1 | 0,0 | -1,9 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Jonažolių kaimas | 16 |
258/597
43,22%
|
119/435
27,36%
|
123/218
56,42%
|
10,9 | 27,0 | 37,9 | 13,7 | 17,1 | 7,8 | 2,7 | 16,6 | 13,1 | 0,1 | 62,3 | 56,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-20 | III | BC Kibirai - Jonažolių kaimas | 77 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-02 | III | BC JBVM Alumni - Jonažolių kaimas | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-02 | III | www.vilnews.lt - Jonažolių kaimas | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-04-28 | PČ | Lietuvos Rytas - Jonažolių kaimas | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-12-19 | III | Peace 2 - Jonažolių kaimas | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-20 | III | BC Kibirai - Jonažolių kaimas | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Petrauskas | 2020-02-20 | BC Kibirai - Jonažolių kaimas |
27
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Petrauskas | 2020-02-20 | BC Kibirai - Jonažolių kaimas |
36
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Petrauskas | 2020-03-02 | www.vilnews.lt - Jonažolių kaimas |
21
|
|
| Vytautas Petrauskas | 2019-05-16 | VKM 2002 - 2 - Jonažolių kaimas |
21
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Domantas Večerskis | 2020-03-02 | www.vilnews.lt - Jonažolių kaimas |
7
|
|
| Domantas Večerskis | 2020-02-20 | BC Kibirai - Jonažolių kaimas |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Nikita Fadejevas | 2020-02-02 | BC JBVM Alumni - Jonažolių kaimas |
5
|
|
| Domantas Večerskis | 2019-12-19 | Peace 2 - Jonažolių kaimas |
5
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Petrauskas | 2020-02-20 | BC Kibirai - Jonažolių kaimas |
6
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-20 | III | BC Kibirai - Jonažolių kaimas | 77 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-02 | III | BC JBVM Alumni - Jonažolių kaimas | 42 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2020-03-02 | III | www.vilnews.lt - Jonažolių kaimas | 54 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-19 | III | Peace 2 - Jonažolių kaimas | 17 |
| 2019-12-12 | III | Jonažolių kaimas - SK Skaidiškės | 17 |
| 2019-11-03 | III | Jonažolių kaimas - www.vilnews.lt | 17 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-12-19 | III | Peace 2 - Jonažolių kaimas | 16 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-02-20 | III | BC Kibirai - Jonažolių kaimas | 7 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 12 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 17 |
| Pergalių procentas | 19,05% |
| Rungtynių | 21 |
| Pelnyta taškų | 1292 |
| Praleista taškų | 1480 |
| Efektyvumas | 1180 |
| Atkovoti kamuoliai | 800 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 238 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 562 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 286 |
| Perimti kamuoliai | 155 |
| Blokuoti metimai | 56 |
| Klaidos | 349 |
| Pražangos | 348 |
| Išprovokuotos pražangos | 292 |
| Techninės pražangos | 1 |