Treneris: Andrius Kuliešis.
Iki 2019m. vadinosi "Krienai".
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Marius Lipnickas |
3 | 191cm | 85kg | |
| 0 |
Arnas Dubra |
1 | 190cm | 90kg |
| 1 |
Tadas Gaižauskas |
1 | 1984cm | 84kg |
| 3 |
Paulius Aleksejevas |
1 | 182cm | 83kg |
| 4 |
Andrius Kuliešis |
1 | 183cm | 85kg |
| 6 |
Darius Semėnas |
5 | 195cm | 90kg |
| 7 |
Tadas Stepučinskas |
1 | 184cm | 80kg |
| 9 |
Edgaras Matusevičius |
4 - 5 | 193cm | 110kg |
| 10 |
Giedrius Purvys |
3 | 188cm | 90kg |
| 11 |
Eugenijus Gamperis |
2 - 3 | 185cm | 100kg |
| 13 |
Edgaras Žilinskas |
4 - 5 | 197cm | 93kg |
| 20 |
Dainius Motiejūnas |
2 | 179cm | 78kg |
| 31 |
Laurynas Žemaitaitis |
1 | 173cm | 74kg |
| 32 |
Andrius Aleksejevas |
4 - 5 | 186cm | 110kg |
| 34 |
Jonas Kabelka |
4 - 5 | 197cm | 100kg |
| 40 |
Gediminas Astrauskas |
4 | 194cm | 90kg |
| 55 |
Petras Gerasimenko |
4 - 5 | 192cm | 95kg |
| 66 |
Vytautas Sakalauskas |
4 | 192cm | 112kg |
| 91 |
Vitalijus Gamperis |
4 - 5 | 185cm | 89kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Petras Gerasimenko | 11 | 35:16 |
68/159
42,77%
|
8/34
23,53%
|
25/54
46,30%
|
3,5 | 7,2 | 10,7 | 3,5 | 3,4 | 1,0 | 0,7 | 2,1 | 5,1 | 0,0 | -4,2 | 16,8 | 19,2 |
| Edgaras Matusevičius | 5 | 32:10 |
38/65
58,46%
|
9/30
30,00%
|
6/20
30,00%
|
2,2 | 5,8 | 8,0 | 2,0 | 2,4 | 2,2 | 0,6 | 1,8 | 3,8 | 0,0 | 6,0 | 21,8 | 21,8 |
| Edgaras Žilinskas | 9 | 30:07 |
38/103
36,89%
|
5/46
10,87%
|
12/35
34,29%
|
3,4 | 7,6 | 11,0 | 1,3 | 2,9 | 2,3 | 0,4 | 2,7 | 5,0 | 0,0 | -10,3 | 11,4 | 11,7 |
| Jonas Kabelka | 7 | 26:19 |
27/61
44,26%
|
0/6
0,00%
|
5/9
55,56%
|
3,3 | 5,4 | 8,7 | 1,6 | 1,7 | 0,4 | 0,4 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 2,0 | 8,4 | 11,1 |
| Arnas Dubra | 6 | 30:26 |
9/28
32,14%
|
9/29
31,03%
|
4/7
57,14%
|
0,5 | 2,7 | 3,2 | 4,0 | 2,7 | 6,2 | 0,0 | 2,2 | 1,7 | 0,0 | -7,7 | 8,2 | 11,3 |
| Andrius Aleksejevas | 12 | 21:32 |
18/52
34,62%
|
9/33
27,27%
|
0/4
0,00%
|
1,8 | 3,5 | 5,3 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 1,6 | 0,5 | 0,0 | -8,3 | 5,3 | 4,7 |
| Tadas Gaižauskas | 3 | 31:43 |
13/30
43,33%
|
3/10
30,00%
|
7/9
77,78%
|
0,7 | 3,3 | 4,0 | 7,7 | 3,0 | 1,7 | 0,0 | 3,0 | 6,0 | 0,0 | 10,7 | 14,0 | 18,7 |
| Paulius Aleksejevas | 14 | 29:11 |
10/48
20,83%
|
16/60
26,67%
|
0/2
0,00%
|
1,2 | 3,2 | 4,4 | 2,2 | 2,1 | 1,1 | 0,1 | 2,0 | 0,6 | 0,0 | -8,6 | 4,9 | 3,1 |
| Darius Semėnas | 6 | 23:49 |
19/59
32,20%
|
0/0 |
6/11
54,55%
|
3,8 | 3,8 | 7,7 | 0,8 | 2,3 | 1,2 | 0,5 | 1,7 | 1,2 | 0,0 | -4,3 | 7,3 | 7,2 |
| Vitalijus Gamperis | 16 | 14:07 |
6/25
24,00%
|
0/3
0,00%
|
2/9
22,22%
|
1,2 | 2,5 | 3,7 | 0,4 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | -5,3 | 0,9 | 2,5 |
| Eugenijus Gamperis | 15 | 27:55 |
13/51
25,49%
|
23/89
25,84%
|
7/16
43,75%
|
1,1 | 2,9 | 4,0 | 1,4 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 2,8 | 1,3 | 0,0 | -8,6 | 6,8 | 2,6 |
| Dainius Motiejūnas | 8 | 15:42 |
17/39
43,59%
|
0/3
0,00%
|
3/8
37,50%
|
0,5 | 1,3 | 1,8 | 0,4 | 1,6 | 1,8 | 0,0 | 1,4 | 0,9 | 0,0 | -5,8 | 4,6 | 2,6 |
| Marius Lipnickas | 2 | 22:13 |
6/12
50,00%
|
0/1
0,00%
|
2/4
50,00%
|
4,0 | 1,0 | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 2,5 | 2,0 | 0,0 | -12,0 | 7,0 | 5,5 |
| Vytautas Sakalauskas | 2 | 10:50 |
4/7
57,14%
|
0/1
0,00%
|
2/4
50,00%
|
0,5 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 8,0 | 5,0 | 4,5 |
| Laurynas Žemaitaitis | 2 | 23:56 |
4/9
44,44%
|
0/1
0,00%
|
5/7
71,43%
|
0,5 | 1,0 | 1,5 | 3,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 3,5 | 2,5 | 0,0 | -14,0 | 6,5 | 4,0 |
| Andrius Kuliešis | 11 | 10:37 |
3/19
15,79%
|
2/18
11,11%
|
5/8
62,50%
|
0,1 | 1,0 | 1,1 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 0,3 | 0,4 | 0,0 | -4,9 | 1,5 | 0,1 |
| Giedrius Purvys | 6 | 16:50 |
5/18
27,78%
|
0/3
0,00%
|
3/6
50,00%
|
0,3 | 2,2 | 2,5 | 0,8 | 2,2 | 0,5 | 0,2 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | -1,8 | 2,2 | -0,5 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| BC JBVM Alumni | 16 |
298/785
37,96%
|
84/367
22,89%
|
94/213
44,13%
|
13,9 | 29,6 | 43,5 | 13,5 | 15,4 | 10,0 | 1,7 | 15,3 | 14,7 | 0,0 | 58,9 | 56,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-21 | V | BC JBVM Alumni - KK Luksara | 103 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-13 | V | BC Žiedinis Raumuo - BC JBVM Alumni | 36 |
| 2017-11-05 | V | BC JBVM Alumni - Na pabandom | 36 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-26 | V | BC JBVM Alumni - VKM 2002 - II | 71 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-03 | III | BC JBVM Alumni - BC Salininkai | 25 |
| 2019-02-24 | III | BC JBVM Alumni - Transcom | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-10-29 | V | BC JBVM Alumni - Žalias Rytas | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-11-18 | III | BC JBVM Alumni - Ollex | 6 |
| 2017-11-26 | V | BC JBVM Alumni - VKM 2002 - II | 6 |
| 2017-11-19 | V | BC JBVM Alumni - Sėkmės Džentelmenai | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Petras Gerasimenko | 2020-02-16 | www.vilnews.lt - BC JBVM Alumni |
29
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Petras Gerasimenko | 2020-02-16 | www.vilnews.lt - BC JBVM Alumni |
36
|
|
| Gediminas Astrauskas | 2018-12-06 | SK Centauras - BC JBVM Alumni |
36
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Edgaras Žilinskas | 2019-12-15 | BC JBVM Alumni - BC Kibirai |
21
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tadas Gaižauskas | 2020-01-19 | BC JBVM Alumni - Peace 2 |
11
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Arnas Dubra | 2019-10-27 | BC JBVM Alumni - www.vilnews.lt |
11
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-19 | III | BC JBVM Alumni - Peace 2 | 92 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-05 | III | Peace 2 - BC JBVM Alumni | 53 |
| 2019-11-03 | III | BC JBVM Alumni - BC Salininkai | 53 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-10-27 | III | BC JBVM Alumni - www.vilnews.lt | 63 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-03 | III | BC JBVM Alumni - BC Salininkai | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2019-10-27 | III | BC JBVM Alumni - www.vilnews.lt | 18 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-05 | III | BC JBVM Alumni - VKSK | 4 |
| 2019-11-14 | III | SK Skaidiškės - BC JBVM Alumni | 4 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 4 |
| Pralaimėjimų | 12 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 29 |
| Pralaimėjimų | 29 |
| Pergalių procentas | 50,00% |
| Rungtynių | 58 |
| Pelnyta taškų | 3801 |
| Praleista taškų | 3636 |
| Efektyvumas | 3869 |
| Atkovoti kamuoliai | 2713 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 958 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1755 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 837 |
| Perimti kamuoliai | 629 |
| Blokuoti metimai | 127 |
| Klaidos | 886 |
| Pražangos | 1002 |
| Išprovokuotos pražangos | 970 |
| Techninės pražangos | 5 |