Senvagė
Senvagė
Namų salė: Senvagės vid. mokykla, Širvintų g. 80
# Žaidėjas Pozicija Ūgis Svoris
4 Vytautas Mažeika
1 182cm 70kg
5 Audrius Gurskis
1 181cm 73kg
6 Evaldas Mackevičius
1 188cm 80kg
7 Gediminas Petrauskas
2 - 3 183cm 90kg
8 Evaldas Žemaitis
2 183cm 70kg
9 Artūras Šliažas
1 184cm 70kg
10 Augustinas Dankevičius
4 191cm 84kg
11 Benediktas Mažeika
3 191cm 93kg
12 Jonas Savickas
3 - 4 190cm 97kg
13 Karolis Bliodnieks
4 - 5 194cm 90kg
14 Jurgis Arnastauskas
5 198cm 86kg
15 Žygimantas Čiurinskas
3 - 4 198cm 98kg

TOP SPORT Pavasario čempionatas

Žaidėjas GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Žygimantas Čiurinskas 5 00:00 37/54
68,52%
0/0
16/22
72,73%
0,0 0,0 10,4 2,8 2,0 0,2 0,8 2,0 3,0 0,0 - 18,0 26,6
Evaldas Mackevičius 3 00:00 15/28
53,57%
4/10
40,00%
17/20
85,00%
0,0 0,0 7,0 4,0 3,0 2,0 0,7 1,3 6,7 0,0 - 19,7 28,3
Artūras Šliažas 8 00:00 13/25
52,00%
4/10
40,00%
2/2
100,00%
0,0 0,0 4,1 1,9 2,0 1,5 0,3 1,6 1,1 0,0 - 5,0 8,0
Jonas Savickas 7 00:00 41/101
40,59%
0/1
0,00%
7/13
53,85%
0,0 0,0 4,6 1,1 3,0 3,1 0,3 2,4 2,0 0,0 - 12,7 8,9
Benediktas Mažeika 7 00:00 28/62
45,16%
10/45
22,22%
16/20
80,00%
0,0 0,0 4,9 0,1 2,4 0,4 0,3 2,1 2,1 0,0 - 14,6 7,4
Audrius Gurskis 8 00:00 31/82
37,80%
3/17
17,65%
10/22
45,45%
0,0 0,0 4,3 3,3 4,1 1,5 0,4 2,8 2,8 0,0 - 10,1 5,8
Gediminas Petrauskas 7 00:00 7/24
29,17%
7/19
36,84%
4/6
66,67%
0,0 0,0 2,0 1,9 1,3 0,9 0,0 2,0 1,0 0,0 - 5,6 3,6
Evaldas Žemaitis 8 00:00 18/37
48,65%
4/12
33,33%
9/12
75,00%
0,0 0,0 2,3 1,0 3,5 0,5 0,1 1,9 1,1 0,0 - 7,1 3,0
Karolis Bliodnieks 5 00:00 6/11
54,55%
0/0
2/2
100,00%
0,0 0,0 2,6 0,2 0,8 1,0 0,0 1,6 0,4 0,0 - 2,8 3,6
Augustinas Dankevičius 4 00:00 5/9
55,56%
0/0
1/2
50,00%
0,0 0,0 2,0 0,5 0,5 0,5 0,3 0,3 0,5 0,0 - 2,8 4,5
Jurgis Arnastauskas 4 00:00 2/4
50,00%
0/0
0/0
0,0 0,0 1,0 0,0 0,3 0,3 0,3 1,0 0,3 0,0 - 1,0 1,0
Vytautas Mažeika 4 00:00 0/3
0,00%
1/1
100,00%
0/0
0,0 0,0 0,5 0,0 0,5 0,0 0,0 0,3 0,0 0,0 - 0,8 -0,3
Komandinė GP min 2PT 3PT BM OR DR TR AS TO ST BS PF RF TF +/- Pts Ef
Senvagė 8 203/440
46,14%
33/114
28,95%
84/121
69,42%
0,0 0,0 33,1 12,5 19,1 9,3 2,1 15,8 14,3 0,1 73,6 65,6
GP Žaidė rungtynių
2PT Dvitaškiai (pataikyta/mesta)
3PT Tritaškiai (pataikyta/mesta)
BM Baudų metimai (pataikyta/mesta)
OR Atkovota kamuolių puolime
DR Atkovota kamuolių ginyboj
TR Viso atkovuota kamuolių
AS Rezultatyvūs perdavimai
TO Prarasti kamiuoliai
ST Perimti kamuoliai
BS Blokuoti metimai
PF Asmeninės pražangos
RF Išprovokuotos pražangos
TF Techninės pražangos
TTF Komandai skirtos techninės
+/- Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje
Pts Pelnyta taškų
Ef Efektyvumo koeficientas
TOP SPORT Pavasario čempionatas
2011-05-08 (Sekmadienis)
Reguliarusis sezonas
2011-04-21 (Ketvirtadienis)
Reguliarusis sezonas
2011-04-17 (Sekmadienis)
Reguliarusis sezonas
2011-04-14 (Ketvirtadienis)
Reguliarusis sezonas
2011-04-03 (Sekmadienis)
Reguliarusis sezonas
2011-03-28 (Pirmadienis)
Reguliarusis sezonas
2011-03-27 (Sekmadienis)
Reguliarusis sezonas
2011-03-20 (Sekmadienis)
Reguliarusis sezonas

Daugiausia pelnytų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 90

Mažiausiai praleistų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 72

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 49

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 18

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 13

Blokuoti metimai

Daugiausia pelnytų taškų

Didžiausias efektyvumas

Daugiausia atkovotų kamuolių

Daugiausia rezultatyvių perdavimų

Daugiausia perimtų kamuolių

Data Komandos Kamuoliai
Jonas Savickas 2011-03-27 Senvagė - CSC
8

Daugiausia blokuotų metimų

Daugiausia pelnytų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 90

Mažiausiai praleistų taškų

Data Lyga Komandos Taškai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 72

Atkovoti kamuoliai

Data Lyga Komandos Kamuoliai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 49

Rezultatyvūs perdavimai

Data Lyga Komandos Rez. perdavimai
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 18

Perimti kamuoliai

Data Lyga Komandos Perimta
2011-03-27 PČ Senvagė - CSC 13

Blokuoti metimai

Komandos Senvagė rekordininkai

<
>
TOP SPORT Pavasario čempionatas
Reguliarusis sezonas
Pergalių 2
Pralaimėjimų 6
Pasiekimai
Per VKL istoriją
Pergalių 2
Pralaimėjimų 6
Pergalių procentas 25,00%
Rungtynių 8
Pelnyta taškų 589
Praleista taškų 688
Efektyvumas 525
Atkovoti kamuoliai 265
Puolime atkovoti kamuoliai 0
Gynyboje atkovoti kamuoliai 0
Rezultatyvūs perdavimai 100
Perimti kamuoliai 74
Blokuoti metimai 17
Klaidos 153
Pražangos 126
Išprovokuotos pražangos 114
Techninės pražangos 1

Komentarai