| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Justinas Ašmontas |
3 | 187cm | 74kg |
| 3 |
Simas Kunickas |
1 - 2 | 180cm | 90kg |
| 6 |
Paulius Čibinskas |
1 - 2 | 185cm | 80kg |
| 7 |
Liudas Ramanauskas |
3 - 4 | 190cm | 90kg |
| 9 |
Gytis Malinauskas |
2 - 3 | 190cm | 85kg |
| 12 |
Linas Stepanauskas |
3 | 190cm | 90kg |
| 13 |
Aurimas Urbaitis |
3 - 4 | 190cm | 85kg |
| 19 |
Juozas Ramanauskas |
2 - 3 | 185cm | 78kg |
| 20 |
Petras Jašinskas |
2 - 3 | 190cm | 100kg |
| 33 |
Domas Vasiliauskas |
2 - 3 | 184cm | 110kg |
| 55 |
Povilas Pamarnackas |
4 - 5 | 195cm | 115kg |
| 91 |
Karolis Šaulys |
4 - 5 | 195cm | 110kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karolis Šaulys | 10 | 00:00 |
39/78
50,00%
|
2/10
20,00%
|
10/19
52,63%
|
0,0 | 0,0 | 6,7 | 1,2 | 2,2 | 1,6 | 0,4 | 2,7 | 1,9 | 0,0 | - | 9,4 | 10,7 |
| Paulius Čibinskas | 6 | 00:00 |
28/59
47,46%
|
6/20
30,00%
|
10/20
50,00%
|
0,0 | 0,0 | 5,5 | 4,3 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 2,8 | 5,7 | 0,0 | - | 14,0 | 16,5 |
| Aurimas Urbaitis | 4 | 00:00 |
28/47
59,57%
|
1/3
33,33%
|
7/16
43,75%
|
0,0 | 0,0 | 9,3 | 1,5 | 4,0 | 2,0 | 0,5 | 1,3 | 3,3 | 0,0 | - | 16,5 | 20,3 |
| Linas Stepanauskas | 8 | 00:00 |
39/93
41,94%
|
16/63
25,40%
|
5/12
41,67%
|
0,0 | 0,0 | 5,1 | 1,8 | 3,1 | 2,6 | 0,6 | 2,8 | 1,5 | 0,0 | - | 16,4 | 8,6 |
| Petras Jašinskas | 5 | 00:00 |
26/61
42,62%
|
24/54
44,44%
|
2/2
100,00%
|
0,0 | 0,0 | 2,6 | 3,4 | 4,0 | 0,8 | 0,0 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | - | 25,2 | 13,4 |
| Povilas Pamarnackas | 9 | 00:00 |
22/38
57,89%
|
0/0 |
9/12
75,00%
|
0,0 | 0,0 | 2,4 | 0,1 | 0,9 | 0,9 | 0,2 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | - | 5,9 | 6,0 |
| Simas Kunickas | 8 | 00:00 |
26/65
40,00%
|
2/5
40,00%
|
11/31
35,48%
|
0,0 | 0,0 | 3,5 | 1,0 | 3,0 | 0,9 | 0,8 | 3,3 | 3,5 | 0,0 | - | 8,6 | 4,3 |
| Domas Vasiliauskas | 8 | 00:00 |
6/15
40,00%
|
1/8
12,50%
|
1/4
25,00%
|
0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,9 | 1,4 | 0,6 | 0,0 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | - | 2,0 | 2,6 |
| Justinas Ašmontas | 7 | 00:00 |
9/25
36,00%
|
0/6
0,00%
|
2/5
40,00%
|
0,0 | 0,0 | 2,9 | 0,7 | 1,6 | 0,9 | 0,1 | 0,9 | 0,9 | 0,0 | - | 2,9 | 2,3 |
| Juozas Ramanauskas | 5 | 00:00 |
2/8
25,00%
|
2/4
50,00%
|
5/8
62,50%
|
0,0 | 0,0 | 3,0 | 0,6 | 1,2 | 0,2 | 0,2 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | - | 3,0 | 2,8 |
| Gytis Malinauskas | 4 | 00:00 |
7/17
41,18%
|
0/0 |
1/2
50,00%
|
0,0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 3,3 | 1,0 | 0,0 | - | 3,8 | 2,8 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| SORAINEN | 10 |
234/517
45,26%
|
54/178
30,34%
|
66/137
48,18%
|
0,0 | 0,0 | 34,4 | 11,0 | 18,8 | 10,1 | 2,1 | 16,4 | 14,6 | 0,0 | 69,6 | 58,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-07 | PČ | Ereliai 2 - SORAINEN | 87 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-04 | PČ | SORAINEN - CSC | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-17 | PČ | Senvagė - SORAINEN | 46 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-07 | PČ | Ereliai 2 - SORAINEN | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-05-17 | PČ | Krituliai - SORAINEN | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-05-17 | PČ | Krituliai - SORAINEN | 5 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Petras Jašinskas | 2011-03-28 | SORAINEN - Senvagė |
30
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Čibinskas | 2011-04-17 | Senvagė - SORAINEN |
36
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Aurimas Urbaitis | 2011-05-02 | SORAINEN - SK Skurdas |
17
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Paulius Čibinskas | 2011-04-07 | Ereliai 2 - SORAINEN |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Linas Stepanauskas | 2011-05-17 | Krituliai - SORAINEN |
5
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Karolis Šaulys | 2011-05-17 | Krituliai - SORAINEN |
2
|
|
| Simas Kunickas | 2011-04-14 | CSC - SORAINEN |
2
|
|
| Linas Stepanauskas | 2011-04-04 | SORAINEN - CSC |
2
|
|
| Simas Kunickas | 2011-03-27 | SK Skurdas - SORAINEN |
2
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-07 | PČ | Ereliai 2 - SORAINEN | 87 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-04 | PČ | SORAINEN - CSC | 50 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-17 | PČ | Senvagė - SORAINEN | 46 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-07 | PČ | Ereliai 2 - SORAINEN | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-05-17 | PČ | Krituliai - SORAINEN | 13 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-05-17 | PČ | Krituliai - SORAINEN | 5 |
| Atkrintamosios varžybos | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis sezonas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 5 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 7 |
| Pergalių procentas | 30,00% |
| Rungtynių | 10 |
| Pelnyta taškų | 696 |
| Praleista taškų | 813 |
| Efektyvumas | 588 |
| Atkovoti kamuoliai | 344 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 0 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 0 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 110 |
| Perimti kamuoliai | 101 |
| Blokuoti metimai | 21 |
| Klaidos | 188 |
| Pražangos | 164 |
| Išprovokuotos pražangos | 146 |
| Techninės pražangos | 0 |