2016-2017m.: VKL Įmonių Lyga (be leg.) - 3 vieta.
2015-2016m.: VKL Įmonių Lyga - 7 vieta.
VKL Taurė - 2 kvalifikacijos etapas.
Treneris: Marius Zalensas.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Svajūnas Akstinas |
3 - 4 | 190cm | 92kg | |
|
Aurimas Paleckis |
4 | 190cm | 100kg | |
|
Daumantas Kraujalis |
3 - 4 | 194cm | 90kg | |
|
Mindaugas Jankauskas |
1 - 2 | 180cm | 75kg | |
| 0 |
Gžegož Vaidahovic |
2 - 3 | 181cm | 65kg |
| 0 |
Daumantas Žukauskas |
3 | 182cm | 80kg |
| 2 |
Karolis Žukas |
1 | 187cm | 74kg |
| 3 |
Lukas Jonikavičius |
2 - 3 | 177cm | 77kg |
| 6 |
Tomas Pugačiauskas |
2 - 3 | 187cm | 70kg |
| 7 |
Dainius Narmontas |
1 | 178cm | 73kg |
| 7 |
Marius Zalensas |
2 | 171cm | 70kg |
| 8 |
Mantas Strolia |
2 | 186cm | 87kg |
| 10 |
Laimonas Žukas |
2 - 3 | 186cm | 76kg |
| 11 |
Erik Kurminovič |
5 | 204cm | 110kg |
| 13 |
Paulius Mikaliūnas |
1 | 187cm | 82kg |
| 17 |
Justas Matijoška |
3 - 4 | 186cm | 73kg |
| 23 |
Deividas Jurkus |
5 | 196cm | 84kg |
| 32 |
Raimond Pševodski |
4 | 186cm | 88kg |
| 33 |
Jonas Vengalis |
2 - 3 | 185cm | 72kg |
| 69 |
Ernestas Rinkevičius |
2 | 181cm | 77kg |
| 77 |
Edvinas Vakaras |
2 - 3 | 174cm | 87kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deividas Jurkus | 17 | 36:38 |
73/165
44,24%
|
0/1
0,00%
|
45/99
45,45%
|
5,9 | 11,5 | 17,4 | 1,8 | 1,6 | 1,4 | 1,9 | 1,5 | 4,7 | 0,0 | -2,8 | 11,2 | 26,6 |
| Raimond Pševodski | 19 | 35:40 |
97/250
38,80%
|
29/104
27,88%
|
35/41
85,37%
|
1,1 | 4,7 | 5,8 | 1,7 | 3,3 | 0,8 | 0,0 | 1,4 | 2,9 | 0,0 | -6,2 | 16,6 | 10,8 |
| Karolis Žukas | 17 | 27:47 |
13/48
27,08%
|
10/71
14,08%
|
13/22
59,09%
|
0,9 | 3,5 | 4,4 | 2,2 | 1,4 | 1,1 | 0,5 | 1,7 | 1,5 | 0,0 | -5,8 | 4,1 | 4,5 |
| Dainius Narmontas | 12 | 25:19 |
27/74
36,49%
|
8/28
28,57%
|
7/15
46,67%
|
0,5 | 1,7 | 2,2 | 1,9 | 2,5 | 1,8 | 0,1 | 1,6 | 2,3 | 0,2 | -5,2 | 7,1 | 5,0 |
| Mantas Strolia | 19 | 28:20 |
8/35
22,86%
|
37/118
31,36%
|
7/11
63,64%
|
0,7 | 2,8 | 3,5 | 0,7 | 1,3 | 1,1 | 0,2 | 2,9 | 0,7 | 0,1 | -7,0 | 7,1 | 3,1 |
| Marius Zalensas | 14 | 18:45 |
1/6
16,67%
|
22/92
23,91%
|
3/3
100,00%
|
0,4 | 2,3 | 2,6 | 1,5 | 1,4 | 1,6 | 0,0 | 1,9 | 0,6 | 0,2 | -4,5 | 5,1 | 2,7 |
| Paulius Mikaliūnas | 16 | 24:14 |
29/80
36,25%
|
9/41
21,95%
|
7/18
38,89%
|
1,2 | 1,8 | 3,0 | 1,3 | 2,3 | 1,1 | 0,0 | 2,1 | 1,4 | 0,1 | -5,3 | 5,8 | 2,3 |
| Lukas Jonikavičius | 18 | 18:23 |
11/43
25,58%
|
7/44
15,91%
|
5/22
22,73%
|
1,6 | 2,3 | 3,9 | 0,8 | 1,3 | 1,4 | 0,1 | 2,4 | 1,7 | 0,0 | -5,1 | 2,7 | 2,0 |
| Daumantas Kraujalis | 1 | 40:40 |
5/13
38,46%
|
0/6
0,00%
|
11/11
100,00%
|
1,0 | 4,0 | 5,0 | 8,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 8,0 | 0,0 | 13,0 | 21,0 | 22,0 |
| Svajūnas Akstinas | 1 | 34:13 |
2/9
22,22%
|
1/1
100,00%
|
1/2
50,00%
|
3,0 | 10,0 | 13,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 10,0 | 8,0 | 14,0 |
| Ernestas Rinkevičius | 2 | 20:13 |
1/1
100,00%
|
1/3
33,33%
|
0/0 |
0,0 | 0,5 | 0,5 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 1,5 | 0,0 | -6,0 | 2,5 | 6,0 |
| Aurimas Paleckis | 1 | 24:26 |
2/6
33,33%
|
0/0 |
0/0 |
2,0 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 11,0 | 4,0 | 9,0 |
| Jonas Vengalis | 5 | 15:45 |
6/20
30,00%
|
1/7
14,29%
|
5/9
55,56%
|
1,0 | 1,4 | 2,4 | 0,4 | 2,2 | 0,2 | 0,2 | 0,4 | 1,2 | 0,0 | 2,6 | 4,0 | 1,0 |
| Erik Kurminovič | 2 | 11:15 |
1/4
25,00%
|
0/0 |
0/0 |
1,0 | 2,5 | 3,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | -7,0 | 1,0 | 0,0 |
| Justas Matijoška | 6 | 16:24 |
4/12
33,33%
|
2/14
14,29%
|
0/0 |
0,5 | 1,3 | 1,8 | 0,5 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | -3,3 | 2,3 | -0,2 |
| Mindaugas Jankauskas | 6 | 07:51 |
2/4
50,00%
|
0/7
0,00%
|
0/0 |
0,3 | 0,7 | 1,0 | 0,0 | 0,2 | 0,3 | 0,0 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | -1,3 | 0,7 | -0,2 |
| Edvinas Vakaras | 3 | 06:24 |
0/4
0,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
1,3 | 0,3 | 1,7 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | -8,3 | 0,0 | -0,3 |
| Daumantas Žukauskas | 2 | 02:53 |
1/5
20,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | -2,5 | 1,0 | -1,0 |
| Laimonas Žukas | 1 | 19:38 |
2/6
33,33%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
2,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | -12,0 | 4,0 | -3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| TGLAB | 20 |
285/785
36,31%
|
127/542
23,43%
|
139/253
54,94%
|
11,6 | 28,2 | 39,8 | 10,8 | 14,0 | 8,6 | 2,4 | 14,1 | 14,4 | 0,5 | 54,5 | 50,9 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-04-30 | Įm | Lietuvos Geležinkeliai - TGLAB | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-07 | IV | TGLAB - UwB | 41 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-13 | Įm | TGLAB - Wisdom Events | 82 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-13 | Įm | TGLAB - Wisdom Events | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-10-22 | IV | Svajonių turintys - TGLAB | 15 |
| 2016-01-13 | Įm | Skynet - TGLAB | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2016-12-15 | Įm | Western Union - TGLAB | 10 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Raimond Pševodski | 2017-11-03 | UwB - TGLAB |
27
|
|
| Raimond Pševodski | 2016-02-02 | TGLAB - VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras |
27
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Deividas Jurkus | 2017-10-22 | Svajonių turintys - TGLAB |
53
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Deividas Jurkus | 2017-10-22 | Svajonių turintys - TGLAB |
31
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Daumantas Kraujalis | 2018-02-15 | Atea / Bitdefender - TGLAB |
8
|
|
| Saulius Dumbliauskas | 2017-03-28 | TGLAB - Western Union |
8
|
|
| Haroldas Zenkovas | 2017-01-17 | TGLAB - Baltic Ground Services |
8
|
|
| Haroldas Zenkovas | 2016-12-20 | TGLAB - Impuls LTU |
8
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Deividas Jurkus | 2018-03-07 | TGLAB - UwB |
5
|
|
| Deividas Jurkus | 2018-01-11 | SK Skaidiškės - TGLAB |
5
|
|
| Deividas Jurkus | 2017-07-12 | Vilko Brolija 2 - TGLAB |
5
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-03 | IV | UwB - TGLAB | 75 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-07 | IV | TGLAB - UwB | 41 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2017-10-22 | IV | Svajonių turintys - TGLAB | 61 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-07 | IV | TGLAB - UwB | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-10-22 | IV | Svajonių turintys - TGLAB | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-07 | IV | TGLAB - UwB | 6 |
| 1 / 16 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 8 |
| Pralaimėjimų | 10 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 37 |
| Pralaimėjimų | 40 |
| Pergalių procentas | 48,05% |
| Rungtynių | 77 |
| Pelnyta taškų | 4876 |
| Praleista taškų | 5216 |
| Efektyvumas | 4941 |
| Atkovoti kamuoliai | 3302 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 857 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 2445 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1011 |
| Perimti kamuoliai | 570 |
| Blokuoti metimai | 183 |
| Klaidos | 1305 |
| Pražangos | 998 |
| Išprovokuotos pražangos | 1054 |
| Techninės pražangos | 16 |