2016-2017m.: VKL Įmonių Lyga (be leg.) - 4 vieta.
2015-2016m.: VKL Įmonių Lyga - 5 vieta.
VKL Taurė - 2 kvalifikacijos etapas.
2012-2013m.: VKL Įmonių lygos - HUROM Taurės - ČEMPIONAI.
2012m.: VKL Įmonių Taurė - 3 vieta
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 3 |
Valerij Stefanovič |
1 | 176cm | 75kg |
| 4 |
Albert Labul |
1 | 169cm | 79kg |
| 5 |
Arvydas Dveilys |
3 | 188cm | 85kg |
| 7 |
Mindaugas Miliauskas |
3 - 4 | 193cm | 85kg |
| 9 |
Ignas Žilėnas |
3 | 190cm | 85kg |
| 10 |
Algimantas Akulavičius |
2 | 177cm | 84kg |
| 12 |
Mykolas Čėsna |
5 | 198cm | 100kg |
| 16 |
Nerijus Petrauskis |
3 | 189cm | 84kg |
| 17 |
Žilvinas Mikelionis |
4 | 185cm | 115kg |
| 21 |
Ignas Talžūnas |
2 | 185cm | 95kg |
| 22 |
Vytauras Narūnas |
5 | 198cm | 120kg |
| 23 |
Algis Paukštas |
1 | 176cm | 60kg |
| 27 |
Mindaugas Simonavičius |
5 | 193cm | 125kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vytauras Narūnas | 12 | 31:06 |
65/133
48,87%
|
1/7
14,29%
|
24/77
31,17%
|
7,3 | 10,1 | 17,3 | 0,4 | 1,6 | 0,3 | 0,5 | 1,0 | 4,8 | 0,0 | -11,3 | 13,1 | 23,3 |
| Algimantas Akulavičius | 18 | 35:13 |
92/218
42,20%
|
5/18
27,78%
|
64/99
64,65%
|
2,2 | 3,6 | 5,8 | 2,8 | 4,6 | 1,5 | 0,1 | 2,1 | 4,5 | 0,0 | -15,9 | 14,6 | 12,9 |
| Žilvinas Mikelionis | 20 | 31:20 |
31/87
35,63%
|
43/135
31,85%
|
15/26
57,69%
|
2,1 | 4,5 | 6,6 | 1,7 | 1,7 | 1,2 | 0,1 | 2,6 | 1,6 | 0,1 | -14,7 | 10,3 | 9,2 |
| Valerij Stefanovič | 14 | 36:20 |
35/103
33,98%
|
45/137
32,85%
|
12/18
66,67%
|
1,5 | 2,9 | 4,4 | 4,4 | 2,6 | 1,5 | 0,0 | 0,6 | 1,7 | 0,0 | -14,1 | 15,5 | 12,4 |
| Ignas Talžūnas | 18 | 28:37 |
40/99
40,40%
|
7/50
14,00%
|
10/16
62,50%
|
1,4 | 3,3 | 4,7 | 2,4 | 2,9 | 1,8 | 0,1 | 1,9 | 1,1 | 0,0 | -16,8 | 6,2 | 5,4 |
| Nerijus Petrauskis | 12 | 26:06 |
9/33
27,27%
|
21/73
28,77%
|
11/19
57,89%
|
1,5 | 4,3 | 5,8 | 1,3 | 1,8 | 1,3 | 0,3 | 1,8 | 1,6 | 0,0 | -10,6 | 7,7 | 7,5 |
| Mindaugas Miliauskas | 13 | 26:50 |
34/99
34,34%
|
6/38
15,79%
|
5/10
50,00%
|
1,9 | 3,2 | 5,2 | 1,1 | 1,9 | 0,9 | 0,6 | 2,2 | 0,8 | 0,1 | -12,7 | 7,0 | 3,5 |
| Arvydas Dveilys | 10 | 23:32 |
16/52
30,77%
|
9/37
24,32%
|
3/12
25,00%
|
1,5 | 3,3 | 4,8 | 0,8 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 1,1 | 1,1 | 0,0 | -4,5 | 6,2 | 3,6 |
| Mindaugas Simonavičius | 8 | 16:03 |
12/34
35,29%
|
0/1
0,00%
|
3/6
50,00%
|
0,8 | 2,3 | 3,0 | 0,4 | 1,3 | 0,1 | 0,4 | 1,9 | 0,4 | 0,0 | -9,6 | 3,4 | 1,3 |
| Ignas Žilėnas | 6 | 22:37 |
8/30
26,67%
|
1/9
11,11%
|
2/4
50,00%
|
1,5 | 2,3 | 3,8 | 0,8 | 1,3 | 1,2 | 0,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | -12,7 | 3,5 | 1,2 |
| Algis Paukštas | 2 | 06:55 |
1/4
25,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | -10,5 | 1,0 | -4,0 |
| Albert Labul | 14 | 12:11 |
2/6
33,33%
|
0/10
0,00%
|
0/0 |
0,3 | 0,9 | 1,1 | 0,4 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 0,9 | 0,1 | 0,0 | -11,3 | 0,3 | -0,6 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Lietuvos Geležinkeliai | 21 |
345/898
38,42%
|
138/515
26,80%
|
149/287
51,92%
|
13,8 | 26,1 | 39,9 | 11,6 | 15,6 | 7,6 | 1,2 | 12,0 | 12,5 | 0,1 | 59,7 | 54,0 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2014-02-22 | II | BC All4ONE - Lietuvos Geležinkeliai | 114 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-18 | Įm | Girteka Logistics - Lietuvos Geležinkeliai | 20 |
| 2013-12-12 | II | Vievio Žiedas - Lietuvos Geležinkeliai | 20 |
| 2011-04-10 | PČ | Beasts - Lietuvos Geležinkeliai | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2015-04-10 | Įm | Baltic Ground Services - Lietuvos Geležinkeliai | 63 |
| 2013-02-26 | II | UwB - Lietuvos Geležinkeliai | 63 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-08 | II | BC All4ONE - Lietuvos Geležinkeliai | 31 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2014-12-07 | Įm | Glasma Service - Lietuvos Geležinkeliai | 30 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-23 | PČ | Lietuvos Geležinkeliai - Lithoc | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytauras Narūnas | 2017-11-28 | Studio Moderna - Lietuvos Geležinkeliai |
39
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytauras Narūnas | 2017-11-28 | Studio Moderna - Lietuvos Geležinkeliai |
57
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytauras Narūnas | 2018-02-25 | Lietuvos Geležinkeliai - Studio Moderna |
29
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-17 | Įm | VILMA - Lietuvos Geležinkeliai | 88 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-11 | Įm | MarkMonitor - Lietuvos Geležinkeliai | 38 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-02-18 | Įm | Lietuvos Geležinkeliai - MarkMonitor | 58 |
| 2017-11-28 | Įm | Studio Moderna - Lietuvos Geležinkeliai | 58 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-17 | Įm | VILMA - Lietuvos Geležinkeliai | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-12-10 | Įm | Lietuvos Geležinkeliai - Intersurgical Junior | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-30 | Įm | Western Union - Lietuvos Geležinkeliai | 4 |
| 2018-02-25 | Įm | Lietuvos Geležinkeliai - Studio Moderna | 4 |
| FINALAI | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| PLAY-OFF: PUSFINALIAI | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 4 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 3 |
| Pralaimėjimų | 10 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 88 |
| Pralaimėjimų | 85 |
| Pergalių procentas | 50,87% |
| Rungtynių | 173 |
| Pelnyta taškų | 11372 |
| Praleista taškų | 11471 |
| Efektyvumas | 11202 |
| Atkovoti kamuoliai | 7048 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 2252 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 4545 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2051 |
| Perimti kamuoliai | 1875 |
| Blokuoti metimai | 283 |
| Klaidos | 2667 |
| Pražangos | 2612 |
| Išprovokuotos pražangos | 2716 |
| Techninės pražangos | 8 |