| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Šarūnas Katinauskas |
1 | 180cm | 80kg |
| 2 |
Vytautas Dvelys |
4 - 5 | 198cm | 85kg |
| 7 |
Augustinas Zigmontas |
2 - 3 | 186cm | 82kg |
| 8 |
Karolis Jatulevičius |
5 | 197cm | 103kg |
| 11 |
Konstantinas Kaliatka |
4 - 5 | 192cm | 105kg |
| 12 |
Andrius Miečelė |
1 | 183cm | 84kg |
| 13 |
Mantas Mickūnas |
1 - 2 | 187cm | 87kg |
| 15 |
Ignas Baranauskas |
1 | 192cm | 72kg |
| 17 |
Justinas Kuncevičius |
1 | 178cm | 70kg |
| 19 |
Povilas Bolys |
3 - 4 | 194cm | 80kg |
| 30 |
Tomas Kazakevičius |
3 - 4 | 193cm | 98kg |
| 77 |
Eimantas Čiuryla |
3 - 4 | 190cm | 115kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Augustinas Zigmontas | 6 | 30:09 |
15/31
48,39%
|
19/53
35,85%
|
0/1
0,00%
|
1,5 | 5,8 | 7,3 | 1,7 | 2,2 | 1,3 | 0,0 | 0,7 | 0,8 | 0,0 | 8,2 | 14,5 | 14,3 |
| Tomas Kazakevičius | 6 | 29:35 |
18/41
43,90%
|
5/35
14,29%
|
10/18
55,56%
|
2,2 | 8,2 | 10,3 | 2,3 | 2,7 | 1,7 | 1,2 | 3,2 | 3,0 | 0,0 | 1,8 | 10,2 | 12,7 |
| Povilas Bolys | 6 | 19:09 |
13/16
81,25%
|
0/5
0,00%
|
2/6
33,33%
|
3,2 | 2,7 | 5,8 | 0,5 | 0,8 | 0,5 | 0,7 | 0,8 | 1,2 | 0,0 | 1,2 | 4,7 | 9,7 |
| Karolis Jatulevičius | 5 | 18:52 |
9/28
32,14%
|
0/2
0,00%
|
4/10
40,00%
|
4,0 | 4,8 | 8,8 | 1,6 | 1,2 | 0,0 | 0,8 | 2,2 | 1,8 | 0,0 | 2,0 | 4,4 | 8,6 |
| Mantas Mickūnas | 6 | 27:31 |
20/53
37,74%
|
6/27
22,22%
|
8/20
40,00%
|
1,3 | 2,2 | 3,5 | 1,3 | 1,5 | 1,8 | 0,2 | 2,0 | 2,8 | 0,0 | 5,3 | 11,0 | 6,2 |
| Ignas Baranauskas | 3 | 26:12 |
8/22
36,36%
|
4/13
30,77%
|
4/10
40,00%
|
1,3 | 3,3 | 4,7 | 3,0 | 2,0 | 2,3 | 0,0 | 1,0 | 3,7 | 0,0 | 7,7 | 10,7 | 11,7 |
| Konstantinas Kaliatka | 5 | 13:33 |
4/15
26,67%
|
3/8
37,50%
|
4/5
80,00%
|
2,4 | 2,0 | 4,4 | 0,6 | 1,6 | 0,8 | 0,2 | 2,6 | 0,6 | 0,0 | 4,0 | 4,2 | 3,2 |
| Vytautas Dvelys | 6 | 07:48 |
4/11
36,36%
|
0/0 |
0/0 |
1,3 | 1,8 | 3,2 | 0,0 | 0,3 | 0,3 | 0,2 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | -2,2 | 1,3 | 2,5 |
| Andrius Miečelė | 2 | 09:00 |
0/1
0,00%
|
0/1
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,5 |
| Justinas Kuncevičius | 5 | 05:49 |
0/3
0,00%
|
0/1
0,00%
|
2/2
100,00%
|
0,2 | 0,2 | 0,4 | 0,0 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | -2,4 | 0,4 | -0,4 |
| Šarūnas Katinauskas | 6 | 27:18 |
6/30
20,00%
|
0/10
0,00%
|
3/10
30,00%
|
0,3 | 1,8 | 2,2 | 2,3 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 6,2 | 2,5 | -1,7 |
| Eimantas Čiuryla | 6 | 14:22 |
1/13
7,69%
|
3/10
30,00%
|
0/0 |
0,3 | 1,3 | 1,7 | 0,2 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 1,8 | 0,2 | 0,0 | 0,5 | 1,8 | -2,5 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| VKV EKSPERIMENTAS | 6 |
98/264
37,12%
|
40/165
24,24%
|
37/82
45,12%
|
16,5 | 31,7 | 48,2 | 11,8 | 15,2 | 8,8 | 3,0 | 16,5 | 13,7 | 0,0 | 58,8 | 56,7 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-17 | VKL Vasara | NTK Biuras - VKV EKSPERIMENTAS | 70 |
| 2020-07-22 | VKL Vasara | VKV EKSPERIMENTAS - Universalus karys | 70 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-08-09 | VKL Vasara | VKV EKSPERIMENTAS - VKV Ozas | 39 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-29 | VKL Vasara | Ferratum - VKV EKSPERIMENTAS | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-12 | VKL Vasara | Peace2bleriai - VKV EKSPERIMENTAS | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-07-25 | VKL Vasara | Liejam - VKV EKSPERIMENTAS | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-17 | VKL Vasara | NTK Biuras - VKV EKSPERIMENTAS | 5 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tomas Kazakevičius | 2021-08-17 | NTK Biuras - VKV EKSPERIMENTAS |
22
|
|
| Augustinas Zigmontas | 2021-08-12 | Peace2bleriai - VKV EKSPERIMENTAS |
22
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Ignas Baranauskas | 2021-07-25 | Liejam - VKV EKSPERIMENTAS |
27
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tomas Kazakevičius | 2021-07-25 | Liejam - VKV EKSPERIMENTAS |
14
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tomas Kazakevičius | 2021-08-12 | Peace2bleriai - VKV EKSPERIMENTAS |
6
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Ignas Baranauskas | 2021-07-25 | Liejam - VKV EKSPERIMENTAS |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tomas Kazakevičius | 2021-08-29 | Ferratum - VKV EKSPERIMENTAS |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-17 | VKL Vasara | NTK Biuras - VKV EKSPERIMENTAS | 70 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-29 | VKL Vasara | Ferratum - VKV EKSPERIMENTAS | 60 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-12 | VKL Vasara | Peace2bleriai - VKV EKSPERIMENTAS | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-07-25 | VKL Vasara | Liejam - VKV EKSPERIMENTAS | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-08-17 | VKL Vasara | NTK Biuras - VKV EKSPERIMENTAS | 5 |
| Dėl galutinės vietos | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Paguodos Taurė (dėl 5-8 vietų) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Atrankinės varžybos | |
|---|---|
| Pergalių | 0 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Reguliarusis Čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Pergalių procentas | 50,00% |
| Rungtynių | 12 |
| Pelnyta taškų | 701 |
| Praleista taškų | 694 |
| Efektyvumas | 637 |
| Atkovoti kamuoliai | 540 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 166 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 374 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 136 |
| Perimti kamuoliai | 102 |
| Blokuoti metimai | 26 |
| Klaidos | 173 |
| Pražangos | 183 |
| Išprovokuotos pražangos | 140 |
| Techninės pražangos | 1 |