Treneris: Mindaugas Stankevičius.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Domantas Malkauskas |
1 - 2 | 181cm | 72kg | |
| 2 |
Ugnius Zaveckas |
2 - 3 | 184cm | 65kg |
| 3 |
Laimis Kovaliūnas |
3 - 4 | 187cm | 80kg |
| 5 |
Martynas Stefanovičius |
2 - 3 | 185cm | 73kg |
| 6 |
Martynas Noreika |
4 - 5 | 200cm | 95kg |
| 8 |
Ignas Lukoševičius |
1 - 3 | 197cm | 90kg |
| 11 |
Ignas Bagdonas |
1 | 183cm | 81kg |
| 16 |
Eigantas Kudevičius |
4 | 193cm | 90kg |
| 18 |
Juozapas Briedis |
3 - 4 | 192cm | 89kg |
| 23 |
Laurynas Papartis |
3 - 4 | 189cm | 90kg |
| 24 |
Lukas Urbonas |
2 - 3 | 188cm | 72kg |
| 53 |
Kęstutis Stankevičius |
1 | 180cm | 72kg |
| 55 |
Lukas Vilkin |
3 - 4 | 183cm | 79kg |
| 91 |
Arnas Kairys |
2 - 3 | 186cm | 89kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ignas Lukoševičius | 11 | 33:23 |
59/117
50,43%
|
7/36
19,44%
|
17/44
38,64%
|
1,8 | 6,5 | 8,3 | 3,0 | 3,4 | 3,0 | 1,5 | 1,8 | 3,9 | 0,0 | 1,9 | 14,2 | 18,4 |
| Eigantas Kudevičius | 12 | 23:15 |
16/32
50,00%
|
47/128
36,72%
|
19/27
70,37%
|
0,5 | 2,9 | 3,4 | 0,8 | 1,1 | 0,8 | 0,6 | 1,0 | 1,8 | 0,0 | 1,9 | 16,0 | 12,5 |
| Martynas Noreika | 8 | 30:03 |
19/59
32,20%
|
5/19
26,32%
|
19/33
57,58%
|
4,1 | 7,4 | 11,5 | 2,3 | 1,5 | 1,6 | 1,1 | 2,3 | 4,0 | 0,0 | 6,8 | 9,0 | 17,3 |
| Martynas Stefanovičius | 11 | 25:22 |
8/16
50,00%
|
36/121
29,75%
|
0/0 |
0,6 | 2,1 | 2,7 | 1,0 | 0,9 | 1,7 | 0,1 | 0,5 | 0,5 | 0,1 | 5,1 | 11,3 | 7,5 |
| Ignas Bagdonas | 12 | 24:14 |
27/56
48,21%
|
11/64
17,19%
|
6/13
46,15%
|
0,5 | 2,5 | 3,0 | 1,6 | 1,5 | 1,4 | 0,2 | 1,4 | 1,1 | 0,0 | 1,4 | 7,8 | 4,7 |
| Kęstutis Stankevičius | 9 | 19:37 |
17/48
35,42%
|
1/14
7,14%
|
5/14
35,71%
|
0,7 | 1,8 | 2,4 | 2,7 | 1,4 | 2,9 | 0,0 | 1,8 | 1,6 | 0,0 | 1,0 | 4,7 | 5,1 |
| Arnas Kairys | 9 | 16:24 |
2/4
50,00%
|
4/14
28,57%
|
0/0 |
1,7 | 2,8 | 4,4 | 1,3 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 1,6 | 0,3 | 0,1 | 0,4 | 1,8 | 5,0 |
| Laurynas Papartis | 10 | 20:44 |
10/29
34,48%
|
1/6
16,67%
|
6/9
66,67%
|
0,9 | 2,4 | 3,3 | 1,4 | 1,2 | 1,7 | 0,3 | 3,0 | 1,0 | 0,1 | 0,3 | 2,9 | 3,7 |
| Lukas Vilkin | 8 | 15:05 |
10/28
35,71%
|
6/24
25,00%
|
3/5
60,00%
|
2,6 | 2,0 | 4,6 | 1,1 | 2,0 | 1,5 | 0,1 | 2,5 | 1,1 | 0,0 | 8,4 | 5,1 | 4,4 |
| Laimis Kovaliūnas | 7 | 17:47 |
9/32
28,13%
|
1/8
12,50%
|
1/7
14,29%
|
1,6 | 3,1 | 4,7 | 1,0 | 1,0 | 0,6 | 0,6 | 2,4 | 1,1 | 0,0 | -0,9 | 3,1 | 2,6 |
| Ugnius Zaveckas | 8 | 13:21 |
3/11
27,27%
|
2/16
12,50%
|
2/2
100,00%
|
0,8 | 1,4 | 2,1 | 0,1 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 0,6 | 0,5 | 0,0 | -2,0 | 1,8 | 0,6 |
| Tomas Gaidamak | 2 | 09:59 |
2/5
40,00%
|
0/2
0,00%
|
0/0 |
0,5 | 0,5 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | -5,5 | 2,0 | 1,5 |
| Lukas Urbonas | 2 | 14:58 |
2/5
40,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 1,5 | 1,5 | 0,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | -12,0 | 2,0 | 0,5 |
| Juozapas Briedis | 1 | 06:31 |
0/0 |
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 13,0 | 0,0 | 0,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| BC Bidarbiai | 12 |
184/442
41,63%
|
121/452
26,77%
|
78/154
50,65%
|
11,8 | 28,0 | 39,8 | 13,5 | 13,4 | 13,7 | 3,8 | 15,0 | 13,8 | 0,3 | 67,4 | 68,2 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2019-10-26 | VII | Antakiai - BC Bidarbiai | 88 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2020-01-06 | VII | Tobulėjimo akademija - BC Bidarbiai | 35 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2019-12-21 | VII | VVK - BC Bidarbiai | 61 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-25 | VI | BC Bidarbiai - BC Suppleo | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-22 | VI | Bebrusai - BC Bidarbiai | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2019-11-22 | VII | BC Bidarbiai - Sindikatas | 9 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Eigantas Kudevičius | 2021-12-19 | Sudervė TEAM - BC Bidarbiai |
29
|
|
| Ignas Bagdonas | 2020-02-18 | BC Mickūnai - BC Bidarbiai |
29
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Noreika | 2021-11-16 | BC Bidarbiai - Vilko Brolija 2 |
36
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Noreika | 2021-11-16 | BC Bidarbiai - Vilko Brolija 2 |
21
|
|
| Martynas Noreika | 2019-10-26 | Antakiai - BC Bidarbiai |
21
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Kęstutis Stankevičius | 2022-01-25 | BC Bidarbiai - BC Suppleo |
7
|
|
| Mantas Bagdonas | 2019-12-21 | VVK - BC Bidarbiai |
7
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Stefanovičius | 2021-12-22 | Bebrusai - BC Bidarbiai |
6
|
|
| Kęstutis Stankevičius | 2021-11-30 | BC Bidarbiai - LT2021 |
6
|
|
| Mantas Bagdonas | 2019-11-22 | BC Bidarbiai - Sindikatas |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Ignas Lukoševičius | 2021-11-22 | BC Suppleo - BC Bidarbiai |
4
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2021-12-22 | VI | Bebrusai - BC Bidarbiai | 87 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-25 | VI | BC Bidarbiai - BC Suppleo | 40 |
| 2021-11-22 | VI | BC Suppleo - BC Bidarbiai | 40 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-05 | VI | LT2021 - BC Bidarbiai | 49 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2022-01-25 | VI | BC Bidarbiai - BC Suppleo | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2021-12-22 | VI | Bebrusai - BC Bidarbiai | 25 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2021-11-22 | VI | BC Suppleo - BC Bidarbiai | 7 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 5 |
| Pralaimėjimų | 7 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 19 |
| Pralaimėjimų | 10 |
| Pergalių procentas | 65,52% |
| Rungtynių | 29 |
| Pelnyta taškų | 2005 |
| Praleista taškų | 1776 |
| Efektyvumas | 2076 |
| Atkovoti kamuoliai | 1163 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 357 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 806 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 390 |
| Perimti kamuoliai | 386 |
| Blokuoti metimai | 101 |
| Klaidos | 362 |
| Pražangos | 413 |
| Išprovokuotos pražangos | 399 |
| Techninės pražangos | 5 |