Treneris: Romanas Bairašauskas.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
|
Kristupas Matulis |
2 - 3 | 190cm | 89kg | |
|
Justinas Povilauskas |
5 | 205cm | 105kg | |
|
Šarūnas Misiūnas |
4 - 5 | 200cm | 85kg | |
|
Tadas Orentas |
5 | 197cm | 90kg | |
|
Mantas Bilotas |
4 | 200cm | 90kg | |
|
Titas Šepetys |
3 | 196cm | 93kg | |
|
Vytautas Cicėnas |
3 - 4 | 196cm | 84kg | |
|
Dominykas Žalionis |
2 | 187cm | 80kg | |
|
Miglius Veršekys |
1 | 188cm | 75kg | |
|
Kristupas Repečka |
1 | 188cm | 80kg | |
| 1 |
Romanas Bairašauskas |
2 - 3 | 188cm | 80kg |
| 7 |
Simanas Užkuraitis |
1 | 182cm | 80kg |
| 8 |
Martynas Rakauskas |
4 | 202cm | 85kg |
| 13 |
Andrius Kolesnikovas |
4 - 5 | 198cm | 93kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Martynas Rakauskas | 20 | 37:37 |
141/274
51,46%
|
46/194
23,71%
|
69/123
56,10%
|
2,9 | 9,9 | 12,8 | 2,9 | 4,3 | 1,5 | 1,7 | 1,5 | 5,1 | 0,1 | 6,1 | 24,5 | 25,9 |
| Titas Šepetys | 19 | 34:26 |
55/115
47,83%
|
33/108
30,56%
|
31/49
63,27%
|
3,4 | 9,0 | 12,4 | 2,9 | 1,5 | 1,8 | 0,5 | 1,9 | 2,3 | 0,0 | 4,7 | 12,6 | 21,1 |
| Andrius Kolesnikovas | 11 | 30:16 |
50/75
66,67%
|
1/15
6,67%
|
22/25
88,00%
|
4,8 | 5,0 | 9,8 | 1,7 | 2,0 | 1,7 | 1,4 | 1,7 | 2,5 | 0,0 | 9,0 | 11,4 | 21,0 |
| Dominykas Žalionis | 19 | 32:26 |
80/175
45,71%
|
26/129
20,16%
|
36/67
53,73%
|
1,8 | 3,1 | 4,9 | 1,3 | 2,3 | 1,7 | 0,2 | 1,7 | 3,1 | 0,1 | 3,1 | 14,4 | 9,6 |
| Kristupas Repečka | 18 | 28:00 |
34/94
36,17%
|
5/48
10,42%
|
34/66
51,52%
|
1,3 | 3,4 | 4,7 | 2,8 | 3,0 | 1,3 | 0,1 | 1,2 | 3,3 | 0,0 | 1,7 | 6,5 | 6,9 |
| Kristupas Matulis | 11 | 26:19 |
31/59
52,54%
|
15/52
28,85%
|
15/23
65,22%
|
2,5 | 2,6 | 5,2 | 1,5 | 2,5 | 0,9 | 0,3 | 1,5 | 1,7 | 0,0 | 3,0 | 11,1 | 10,0 |
| Šarūnas Misiūnas | 9 | 24:55 |
23/43
53,49%
|
1/8
12,50%
|
3/3
100,00%
|
2,4 | 3,9 | 6,3 | 0,7 | 1,1 | 0,8 | 0,8 | 1,8 | 0,7 | 0,0 | -4,4 | 5,8 | 9,1 |
| Simanas Užkuraitis | 17 | 20:14 |
31/87
35,63%
|
2/15
13,33%
|
15/19
78,95%
|
0,8 | 2,2 | 3,1 | 1,6 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 1,6 | 1,2 | 0,0 | 0,4 | 4,9 | 4,4 |
| Justinas Povilauskas | 14 | 16:46 |
16/35
45,71%
|
6/23
26,09%
|
8/9
88,89%
|
1,5 | 3,1 | 4,6 | 0,6 | 1,6 | 0,3 | 0,5 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | -0,9 | 4,1 | 4,5 |
| Romanas Bairašauskas | 21 | 19:52 |
36/84
42,86%
|
3/23
13,04%
|
7/19
36,84%
|
1,3 | 1,5 | 2,8 | 1,3 | 1,6 | 0,5 | 0,1 | 2,8 | 1,2 | 0,0 | 1,6 | 4,2 | 2,0 |
| Vytautas Cicėnas | 1 | 40:40 |
5/7
71,43%
|
0/0 |
0/0 |
6,0 | 3,0 | 9,0 | 1,0 | 4,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | -30,0 | 10,0 | 17,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| BC Liejykla | 22 |
502/1048
47,90%
|
138/615
22,44%
|
240/403
59,55%
|
16,0 | 32,9 | 48,9 | 13,4 | 16,0 | 8,5 | 3,8 | 13,0 | 16,9 | 0,1 | 75,4 | 83,9 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2016-07-25 | VKL Vasara | Vilko Brolija 2 - BC Liejykla | 134 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-25 | III | BC Liejykla - Melingos Keliai | 52 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-07 | III | Big Baller Brand - BC Liejykla | 63 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2016-07-25 | VKL Vasara | Vilko Brolija 2 - BC Liejykla | 24 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-12-17 | III | BC Liejykla - Lithoc | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-27 | III | Ego Forte - BC Liejykla | 10 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Rakauskas | 2018-02-06 | Sportuokime LT - BC Liejykla |
37
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Rakauskas | 2018-02-06 | Sportuokime LT - BC Liejykla |
53
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Rakauskas | 2018-02-06 | Sportuokime LT - BC Liejykla |
26
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Titas Šepetys | 2018-04-11 | BC Versus - BC Liejykla |
6
|
|
| Martynas Rakauskas | 2018-04-08 | BC Liejykla - BC Versus |
6
|
|
| Titas Šepetys | 2017-11-19 | BC Liejykla - KK Ambicija |
6
|
|
| Kristupas Repečka | 2016-07-11 | Vilniaus KM 2000 - BC Liejykla |
6
|
|
| Dominykas Žalionis | 2016-06-28 | AXO.LT - Suraiža - BC Liejykla |
6
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Titas Šepetys | 2017-12-17 | BC Liejykla - Lithoc |
6
|
|
| Dominykas Žalionis | 2017-12-10 | BC Liejykla - Sportuokime LT |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Rakauskas | 2018-04-27 | Ego Forte - BC Liejykla |
7
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2017-11-19 | III | BC Liejykla - KK Ambicija | 101 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2018-03-25 | III | BC Liejykla - Melingos Keliai | 52 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2018-01-07 | III | Big Baller Brand - BC Liejykla | 63 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-08 | III | BC Liejykla - BC Versus | 21 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2017-12-17 | III | BC Liejykla - Lithoc | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2018-04-27 | III | Ego Forte - BC Liejykla | 10 |
| 1 / 4 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| 1 / 8 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 1 / 16 Finalo (iš taškų skirtumo) | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 10 |
| Pralaimėjimų | 6 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 20 |
| Pralaimėjimų | 9 |
| Pergalių procentas | 68,97% |
| Rungtynių | 29 |
| Pelnyta taškų | 2289 |
| Praleista taškų | 2131 |
| Efektyvumas | 2557 |
| Atkovoti kamuoliai | 1394 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 448 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 946 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 410 |
| Perimti kamuoliai | 255 |
| Blokuoti metimai | 106 |
| Klaidos | 466 |
| Pražangos | 379 |
| Išprovokuotos pražangos | 467 |
| Techninės pražangos | 3 |