2012-2013m. VKL C Lygos - DIREMTOS Taurės - ketvirtfinalis.
| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Artūras Varna |
4 | 186cm | 86kg |
| 0 |
Agnius Smalinskas |
1 - 2 | 185cm | 83kg |
| 0 |
Paulius Mikolaitis |
1 | 185cm | 89kg |
| 4 |
Arnoldas Norgėla |
1 | 180cm | 80kg |
| 5 |
Jovaras Večkys |
1 - 2 | 180cm | 71kg |
| 6 |
Antanas Kazlas |
2 - 3 | 191cm | 84kg |
| 7 |
Alvydas Povilaitis |
2 - 1 | 183cm | 103kg |
| 8 |
Marius Sabaliauskas |
2 | 179cm | 75kg |
| 9 |
Tomas Šiškevičius |
4 | 191cm | 107kg |
| 10 |
Mantas Bielinskas |
4 - 5 | 190cm | 110kg |
| 11 |
Vaidotas Grikienis |
5 | 192cm | 94kg |
| 12 |
Vytautas Mozūraitis |
4 - 5 | 198cm | 85kg |
| 13 |
Kęstutis Grigaliūnas |
3 | 186cm | 90kg |
| 14 |
Robertas Bujanauskas |
4 - 5 | 193cm | 86kg |
| 15 |
Marius Karvelis |
5 | 198cm | 92kg |
| 22 |
Kęstutis Klimas |
1 - 2 | 178cm | 75kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robertas Bujanauskas | 24 | 00:00 |
119/212
56,13%
|
1/4
25,00%
|
23/31
74,19%
|
2,8 | 4,7 | 7,4 | 1,3 | 1,7 | 0,9 | 0,5 | 1,6 | 1,3 | 0,0 | - | 11,0 | 14,8 |
| Vytautas Mozūraitis | 17 | 00:00 |
48/81
59,26%
|
3/4
75,00%
|
34/44
77,27%
|
2,4 | 4,6 | 7,1 | 1,7 | 2,1 | 1,2 | 1,1 | 1,6 | 2,8 | 0,0 | - | 8,2 | 15,8 |
| Antanas Kazlas | 18 | 00:00 |
64/127
50,39%
|
26/77
33,77%
|
26/32
81,25%
|
2,2 | 3,5 | 5,7 | 1,1 | 1,6 | 1,2 | 0,1 | 1,2 | 1,6 | 0,0 | - | 12,9 | 13,3 |
| Marius Sabaliauskas | 20 | 00:00 |
67/163
41,10%
|
11/36
30,56%
|
70/96
72,92%
|
1,0 | 2,3 | 3,3 | 3,3 | 3,5 | 1,4 | 0,1 | 2,0 | 4,5 | 0,0 | - | 11,9 | 11,5 |
| Tomas Šiškevičius | 15 | 00:00 |
47/112
41,96%
|
17/62
27,42%
|
11/21
52,38%
|
1,7 | 4,2 | 5,9 | 1,7 | 1,2 | 1,4 | 0,4 | 1,4 | 1,7 | 0,0 | - | 10,4 | 10,9 |
| Marius Karvelis | 23 | 00:00 |
51/88
57,95%
|
0/0 |
10/29
34,48%
|
2,1 | 3,0 | 5,0 | 0,9 | 1,6 | 0,7 | 0,3 | 2,2 | 1,5 | 0,0 | - | 4,9 | 7,0 |
| Arnoldas Norgėla | 21 | 00:00 |
26/73
35,62%
|
9/48
18,75%
|
15/36
41,67%
|
0,6 | 2,6 | 3,2 | 4,2 | 4,0 | 1,6 | 0,0 | 2,0 | 2,6 | 0,0 | - | 4,5 | 5,0 |
| Vaidotas Grikienis | 19 | 00:00 |
21/57
36,84%
|
0/1
0,00%
|
9/21
42,86%
|
2,3 | 3,1 | 5,4 | 0,5 | 0,8 | 0,2 | 0,3 | 1,2 | 0,8 | 0,0 | - | 2,7 | 5,4 |
| Kęstutis Grigaliūnas | 21 | 00:00 |
12/44
27,27%
|
56/159
35,22%
|
4/10
40,00%
|
0,4 | 1,8 | 2,2 | 0,5 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 1,2 | 0,5 | 0,0 | - | 9,3 | 4,3 |
| Mantas Bielinskas | 17 | 00:00 |
32/66
48,48%
|
7/18
38,89%
|
12/19
63,16%
|
0,8 | 1,6 | 2,4 | 0,7 | 0,7 | 0,6 | 0,1 | 1,4 | 0,9 | 0,0 | - | 5,7 | 5,1 |
| Jovaras Večkys | 12 | 00:00 |
6/15
40,00%
|
0/5
0,00%
|
4/8
50,00%
|
1,4 | 1,3 | 2,7 | 3,4 | 1,9 | 1,4 | 0,1 | 0,8 | 1,1 | 0,0 | - | 1,3 | 5,8 |
| Alvydas Povilaitis | 15 | 00:00 |
15/38
39,47%
|
11/48
22,92%
|
4/9
44,44%
|
0,5 | 1,8 | 2,3 | 2,6 | 1,7 | 2,1 | 0,1 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | - | 4,5 | 4,0 |
| Artūras Varna | 6 | 00:00 |
12/33
36,36%
|
3/14
21,43%
|
4/6
66,67%
|
1,5 | 2,5 | 4,0 | 1,7 | 1,3 | 1,2 | 0,3 | 1,2 | 0,8 | 0,0 | - | 6,2 | 6,0 |
| Kęstutis Klimas | 4 | 00:00 |
5/14
35,71%
|
3/10
30,00%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 1,5 | 1,5 | 1,3 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | - | 5,0 | 3,0 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| Sandora Group | 24 |
525/1124
46,71%
|
147/488
30,12%
|
227/364
62,36%
|
14,8 | 28,0 | 42,8 | 17,1 | 17,5 | 10,2 | 2,4 | 15,2 | 16,0 | 0,0 | 71,6 | 82,6 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-04 | II | Sandora Group - Titanikas | 102 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-18 | II | Sandora Group - Gervėčių Kraštas | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-25 | II | JAMAM - Sandora Group | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-10-30 | II | Sandora Group - SmartMill | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-12-15 | II | BC Idėja - Sandora Group | 20 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-12-10 | II | SmartMill - Sandora Group | 6 |
| 2011-11-29 | II | Sandora Group - SmartMill | 6 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Robertas Bujanauskas | 2012-12-21 | SmartMill - Sandora Group |
28
|
|
| Antanas Kazlas | 2011-11-29 | Sandora Group - SmartMill |
28
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Robertas Bujanauskas | 2012-12-04 | Sandora Group - Titanikas |
33
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Robertas Bujanauskas | 2013-02-24 | SK Skaidiškės - Sandora Group |
17
|
|
| Vaidotas Grikienis | 2012-12-04 | Sandora Group - Titanikas |
17
|
|
| Vytautas Mozūraitis | 2011-12-15 | BC Idėja - Sandora Group |
17
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Arnoldas Norgėla | 2013-02-24 | SK Skaidiškės - Sandora Group |
10
|
|
| Arnoldas Norgėla | 2012-10-30 | Sandora Group - SmartMill |
10
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Vytautas Mozūraitis | 2013-03-19 | Sandora Group - Lithoc |
3
|
|
| Vytautas Mozūraitis | 2013-02-11 | Valsva-Normaliok - Sandora Group |
3
|
|
| Vytautas Mozūraitis | 2013-01-22 | Sandora Group - Litresta |
3
|
|
| Marius Karvelis | 2011-12-18 | Lyderiai - Sandora Group |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-04 | II | Sandora Group - Titanikas | 102 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2012-12-18 | II | Sandora Group - Gervėčių Kraštas | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-25 | II | JAMAM - Sandora Group | 64 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2012-10-30 | II | Sandora Group - SmartMill | 29 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2012-11-27 | II | Sandora Group - 2'a Religija - dentaclinic.lt | 19 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2013-03-25 | II | JAMAM - Sandora Group | 5 |
| 2013-03-19 | II | Sandora Group - Lithoc | 5 |
| 2012-12-18 | II | Sandora Group - Gervėčių Kraštas | 5 |
| 1 / 4 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 1 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| 1 / 8 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| 1 / 16 Finalo | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 0 |
| Reguliarusis čempionatas - 2 ETAPAS | |
|---|---|
| Pergalių | 6 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Reguliarusis čempionatas | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 29 |
| Pralaimėjimų | 17 |
| Pergalių procentas | 63,04% |
| Rungtynių | 46 |
| Pelnyta taškų | 3104 |
| Praleista taškų | 2741 |
| Efektyvumas | 3314 |
| Atkovoti kamuoliai | 1870 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 629 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 1242 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 710 |
| Perimti kamuoliai | 467 |
| Blokuoti metimai | 123 |
| Klaidos | 841 |
| Pražangos | 723 |
| Išprovokuotos pražangos | 716 |
| Techninės pražangos | 1 |