| # | Žaidėjas | Pozicija | Ūgis | Svoris |
|---|---|---|---|---|
| 0 |
Karolis Žižmaras |
4 | 196cm | 105kg |
| 0 |
Povilas Staigis |
1 | 188cm | 83kg |
| 0 |
Marius Saulius |
5 | 194cm | 100kg |
| 0 |
Aurelijus Petraitis |
3 - 2 | 187cm | 92kg |
| 0 |
Vytas Navickas |
3 | 193cm | 90kg |
| 0 |
Andrius Kravecas |
3 | 192cm | 90kg |
| 4 |
Žygis Markevičius |
3 | 193cm | 80kg |
| 5 |
Julius Kuliešis |
2 | 189cm | 85kg |
| 6 |
Arnas Janickas |
1 - 2 | 192cm | 80kg |
| 7 |
Martynas Klimanskas |
3 - 4 | 192cm | 98kg |
| 8 |
Tomas Šilingis |
4 - 5 | 199cm | 114kg |
| 9 |
Audrius Jonauskas |
1 - 2 | 179cm | 90kg |
| 10 |
Tomas Jogėla |
2 | 180cm | 77kg |
| 11 |
Vytenis Gulbinas |
4 | 194cm | 90kg |
| 12 |
Gedas Saročka |
1 | 175cm | 75kg |
| 13 |
Naglis Višinskis |
3 | 195cm | 90kg |
| 14 |
Domantas Žičkus |
4 - 5 | 188cm | 115kg |
| 15 |
Donatas Kiauleikis |
2 | 191cm | 69kg |
| Žaidėjas | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Domantas Žičkus | 9 | 00:00 |
57/110
51,82%
|
2/6
33,33%
|
45/59
76,27%
|
0,0 | 0,0 | 3,7 | 4,1 | 2,4 | 1,8 | 0,6 | 2,1 | 5,1 | 0,0 | - | 18,3 | 21,1 |
| Martynas Klimanskas | 12 | 00:00 |
46/91
50,55%
|
10/39
25,64%
|
25/48
52,08%
|
0,0 | 0,0 | 8,6 | 1,8 | 2,4 | 1,8 | 0,4 | 3,1 | 3,5 | 0,0 | - | 12,3 | 14,8 |
| Žygis Markevičius | 9 | 00:00 |
32/51
62,75%
|
13/41
31,71%
|
5/9
55,56%
|
0,0 | 0,0 | 5,3 | 1,1 | 1,1 | 1,7 | 0,4 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | - | 12,0 | 13,0 |
| Povilas Staigis | 6 | 00:00 |
31/53
58,49%
|
0/2
0,00%
|
6/23
26,09%
|
0,0 | 0,0 | 6,8 | 2,8 | 1,7 | 3,2 | 0,5 | 2,5 | 3,3 | 0,0 | - | 11,3 | 17,0 |
| Julius Kuliešis | 10 | 00:00 |
36/72
50,00%
|
19/63
30,16%
|
8/12
66,67%
|
0,0 | 0,0 | 4,6 | 1,8 | 2,2 | 2,2 | 0,2 | 2,9 | 1,0 | 0,0 | - | 13,7 | 10,0 |
| Tomas Šilingis | 9 | 00:00 |
21/49
42,86%
|
1/8
12,50%
|
26/37
70,27%
|
0,0 | 0,0 | 6,0 | 0,9 | 1,1 | 1,4 | 0,7 | 2,7 | 2,7 | 0,0 | - | 7,9 | 10,7 |
| Marius Saulius | 11 | 00:00 |
11/26
42,31%
|
4/16
25,00%
|
12/16
75,00%
|
0,0 | 0,0 | 3,4 | 0,5 | 0,9 | 0,7 | 0,2 | 0,6 | 1,0 | 0,0 | - | 4,2 | 5,5 |
| Naglis Višinskis | 5 | 00:00 |
11/28
39,29%
|
4/9
44,44%
|
1/7
14,29%
|
0,0 | 0,0 | 5,2 | 2,8 | 1,0 | 1,4 | 0,4 | 0,4 | 1,2 | 0,0 | - | 7,0 | 11,0 |
| Karolis Žižmaras | 8 | 00:00 |
21/48
43,75%
|
0/2
0,00%
|
3/10
30,00%
|
0,0 | 0,0 | 4,5 | 1,3 | 2,0 | 1,5 | 0,3 | 2,3 | 1,1 | 0,0 | - | 5,6 | 5,5 |
| Arnas Janickas | 10 | 00:00 |
10/24
41,67%
|
2/4
50,00%
|
2/2
100,00%
|
0,0 | 0,0 | 2,7 | 0,8 | 1,9 | 0,6 | 0,2 | 1,1 | 0,4 | 0,0 | - | 2,8 | 2,9 |
| Audrius Jonauskas | 12 | 00:00 |
13/45
28,89%
|
13/50
26,00%
|
4/13
30,77%
|
0,0 | 0,0 | 2,8 | 1,5 | 2,8 | 1,7 | 0,2 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | - | 5,8 | 2,2 |
| Tomas Jogėla | 10 | 00:00 |
5/14
35,71%
|
5/18
27,78%
|
4/10
40,00%
|
0,0 | 0,0 | 1,4 | 0,5 | 0,8 | 1,0 | 0,1 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | - | 2,9 | 1,0 |
| Gedas Saročka | 1 | 00:00 |
6/12
50,00%
|
0/2
0,00%
|
2/2
100,00%
|
0,0 | 0,0 | 5,0 | 1,0 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | - | 14,0 | 10,0 |
| Vytenis Gulbinas | 7 | 00:00 |
6/13
46,15%
|
0/7
0,00%
|
3/6
50,00%
|
0,0 | 0,0 | 2,3 | 0,9 | 1,6 | 0,3 | 0,1 | 1,6 | 0,7 | 0,0 | - | 2,1 | 0,9 |
| Donatas Kiauleikis | 1 | 00:00 |
1/4
25,00%
|
0/0 |
0/0 |
0,0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | - | 2,0 | 3,0 |
| Andrius Kravecas | 5 | 00:00 |
4/10
40,00%
|
0/2
0,00%
|
1/2
50,00%
|
0,0 | 0,0 | 1,8 | 0,4 | 1,4 | 0,6 | 0,4 | 1,6 | 0,2 | 0,0 | - | 1,8 | 0,4 | Komandinė | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
| UNIBET | 12 |
311/648
47,99%
|
73/269
27,14%
|
147/256
57,42%
|
0,0 | 0,0 | 44,3 | 15,2 | 18,3 | 14,9 | 3,3 | 20,1 | 17,7 | 0,0 | 82,3 | 85,8 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-27 | PČ | Beasts - UNIBET | 119 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 22 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 59 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-20 | PČ | Lietuvos Geležinkeliai - UNIBET | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 7 |
| Data | Komandos | Taškai | ||
|---|---|---|---|---|
| Julius Kuliešis | 2011-03-27 | Beasts - UNIBET |
36
|
| Data | Komandos | EF | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Klimanskas | 2011-03-27 | Beasts - UNIBET |
37
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Martynas Klimanskas | 2011-04-05 | UNIBET - Lietuvos Geležinkeliai |
13
|
| Data | Komandos | Perdavimai | ||
|---|---|---|---|---|
| Domantas Žičkus | 2011-04-20 | Lietuvos Geležinkeliai - UNIBET |
8
|
| Data | Komandos | Kamuoliai | ||
|---|---|---|---|---|
| Povilas Staigis | 2011-04-20 | Lietuvos Geležinkeliai - UNIBET |
6
|
|
| Tomas Jogėla | 2011-03-27 | Beasts - UNIBET |
6
|
| Data | Komandos | Blokai | ||
|---|---|---|---|---|
| Tomas Šilingis | 2011-05-15 | OPK - Alitis - UNIBET |
3
|
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-27 | PČ | Beasts - UNIBET | 119 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 22 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 59 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2011-04-20 | PČ | Lietuvos Geležinkeliai - UNIBET | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 27 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2011-03-22 | PČ | UNIBET - Beasts | 7 |
| Atkrintamosios varžybos | |
|---|---|
| Pergalių | 2 |
| Pralaimėjimų | 2 |
| Reguliarusis sezonas | |
|---|---|
| Pergalių | 7 |
| Pralaimėjimų | 1 |
| Per VKL istoriją | |
|---|---|
| Pergalių | 9 |
| Pralaimėjimų | 3 |
| Pergalių procentas | 75,00% |
| Rungtynių | 12 |
| Pelnyta taškų | 988 |
| Praleista taškų | 749 |
| Efektyvumas | 1030 |
| Atkovoti kamuoliai | 531 |
| Puolime atkovoti kamuoliai | 0 |
| Gynyboje atkovoti kamuoliai | 0 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 182 |
| Perimti kamuoliai | 179 |
| Blokuoti metimai | 40 |
| Klaidos | 219 |
| Pražangos | 241 |
| Išprovokuotos pražangos | 212 |
| Techninės pražangos | 0 |