| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
VYTIS Force |
1 | 26:16 |
3/7 42,86% |
0/0 |
4/6 66,67% |
2,0 | 4,0 | 6,0 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 9,0 | 10,0 | 15,0 |
| Komanda | GP | min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
BC Vytis |
1 | 18:42 |
0/6 0,00% |
0/2 0,00% |
2/2 100,00% |
4,0 | 6,0 | 10,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 11,0 | 2,0 | 4,0 |
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-14 | VYTIS Force - Peace2bleriai | ✕ | 26:16 | 3/7 42,86% | 0/0 | 4/6 66,67% | 2 | 4 | 6 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 9 | 10 | 15 |
| Data | Rungtynės | St | Min | 2PT | 3PT | BM | OR | DR | TR | AS | TO | ST | BS | PF | RF | TF | +/- | Pts | Ef |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | KK Juoda Balta - BC Vytis | 18:42 | 0/6 0,00% | 0/2 0,00% | 2/2 100,00% | 4 | 6 | 10 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 11 | 2 | 4 |
| GP | Žaidė rungtynių |
| 2PT | Dvitaškiai (pataikyta/mesta) |
| 3PT | Tritaškiai (pataikyta/mesta) |
| BM | Baudų metimai (pataikyta/mesta) |
| OR | Atkovota kamuolių puolime |
| DR | Atkovota kamuolių ginyboj |
| TR | Viso atkovuota kamuolių |
| AS | Rezultatyvūs perdavimai |
| TO | Prarasti kamiuoliai |
| ST | Perimti kamuoliai |
| BS | Blokuoti metimai |
| PF | Asmeninės pražangos |
| RF | Išprovokuotos pražangos |
| TF | Techninės pražangos |
| TTF | Komandai skirtos techninės |
| +/- | Rezultato pokytis, kol buvo aikštėje |
| Pts | Pelnyta taškų |
| Ef | Efektyvumo koeficientas |
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-03-22 | II Lyga | VYTIS Force - Antakiai | 30 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-03-22 | II Lyga | VYTIS Force - Antakiai | 23 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-01-13 | II Lyga | VYTIS Force - Aktyvi veikla | 14 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-14 | II Lyga | VYTIS Force - Peace2bleriai | 2 |
| 2025-12-04 | II Lyga | KK Juoda Balta 2 - VYTIS Force | 2 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-14 | II Lyga | VYTIS Force - Peace2bleriai | 3 |
| 2025-11-26 | VK Taurė | VYTIS Force - Sudervė TEAM | 3 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | KK Juoda Balta - BC Vytis | 2 |
| Data | Lyga | Komandos | Efektyvumas |
|---|---|---|---|
| 2026-10-14 | II Lyga | VYTIS Force - Peace2bleriai | 15 |
| Data | Lyga | Komandos | Taškai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-14 | II Lyga | VYTIS Force - Peace2bleriai | 10 |
| Data | Lyga | Komandos | Kamuoliai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | KK Juoda Balta - BC Vytis | 10 |
| Data | Lyga | Komandos | Rez. perdavimai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-14 | II Lyga | VYTIS Force - Peace2bleriai | 2 |
| Data | Lyga | Komandos | Perimta |
|---|---|---|---|
| 2026-10-14 | II Lyga | VYTIS Force - Peace2bleriai | 3 |
| Data | Lyga | Komandos | Blokai |
|---|---|---|---|
| 2026-10-11 | I Lyga | KK Juoda Balta - BC Vytis | 2 |
| Statistinis rodiklis | Vidurkis | Viso |
|---|---|---|
| Sužaista rungtynių | 22 | |
| Efektyvumas | 11,9 | 261 |
| Pelnyta taškų | 8,4 | 184 |
| Dvitaškiai | 52,50% | 63/120 |
| Tritaškiai | 32,43% | 12/37 |
| Baudų metimai | 44,90% | 22/49 |
| Atkovota kamuolių | 6,9 | 152 |
| Rezultatyvių perdavimų | 0,5 | 12 |
| Perimta kamuolių | 0,8 | 17 |
| Blokuota metimų | 0,3 | 6 |
| Pražangų | 1,3 | 28 |
| Išprovokuota praž. | 2,2 | 48 |